2019 Katılımcı Listesi - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

SIGN İstanbul 2019 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • PRODİGİTAL (P REKLAM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE UYG. LTD. ŞTİ.)

  PRODİGİTAL (P REKLAM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE UYG. LTD. ŞTİ.)

  12 HALL | E-20

  Firmamız kurulduğu 1991 yılından bu yana sektörün öncü firması konumunu korumuştur. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, Reklam sektöründe İç & Dış Mekan, UV Baskı Makinaları, Hassas Kesim Sistemleri, Lazer Kesim, CNC kesiciler ile sektöre yön vermektedir. Dijital Tekstil sektöründe Süblime Tekstil ,Halı Baskı Hatları, Ev Tekstili ,Direkt Tekstil ,Tekstil Ön İşlem ve Son İşlem Makinaları, Dijital Tekstil Boyaları, Transfer Kağıdı, Koruma Kağıdı, Tekstil RIP Programları, Makine Yedek Parçaları, Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri vermeye devam etmektedir. Endüstriyel alanlarda Ahşap, Cam, Ambalaj, İnşaat, Dekorasyon gibi sektörlere yönelik büyük ebat Endüstriyel UV Baskı Makinaları, Dijital Kesim Sistemleri ile üretime destek olmaktadır.

 • Placeholder

  PROMAKİM BOYA REKLAM MAKİMA SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | B-20

  Promakim A.Ş, Turkiye’de esnek ambalaj, açık & kapalı mekan reklam ürünleri, dijital baski üniteleri ve 3D Modelleme & Baski Sistemleri konularında oldukça donanımlı ve profosyonel bir ekibe sahip tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve yönetilen bir organizasyondur. Istanbul’un her iki yakası basta olmak uzere Izmir ve Konyayerleşkeleriyle Reklam ve Dijital Baski Sektöründe bilinen dünyaca unlu Roland DG , Avery , 3M, Grafityp, Tesa .. gibi markaların temsilcilikleri , ülke çapında pazarlama-satis ve satis sonrası teknik cozum ve eğitim hizmetleri saglanmaktadir. Alanindaki en gelismis web platformu renkligaraj.com magazindan online satislar gerceklestirilmektedir.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • Placeholder

  PROSLINE KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  14 HALL | K-12

  Prosline Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile 1989 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 30 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı ürünler ve vermiş olduğu teknik destek ile bir çok sektörde binlerce firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır. 3M markasının Türkiye’deki ilk distribütörü olan PROSLINE KİMYA çeyrek asırı aşkın bilgi birikimi, tecrübeli ve uzman teknik ve üretim kadrosu ile 3M Bant ve Yapıştırıcılar Grubu, 3M Elektrik & Elektronik Grubu ve 3M Bina Bakım Ürünleri Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır.

 • Placeholder

  REKLAMANE (KUMRU TABELA REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  14 HALL | H-50

  Reklamane Açık hava mecrasında Tabela Reklam hizmeti veren meslektaşlarımıza, üretim aşamalarında çözüm ortaklığı sunmaktadır Reklamane Endüstriyel Reklam Atölyesi ; * Totem Tabela , Pilon Tabela ,Krom ,Alüminyum, Pleksiglass Kutu Harfler , Dış mekan yönlendirme Tabelaları , Vakum form kalıplama ve baskı işleri ile hizmet vermektedir. * Çözüm ortaklarının Projelerini üretim aşamasında titizlikle , standartlara uygun olarak üretir ve teslim ederiz.

 • Placeholder

  REMİFOL FOLYO SAN. TİC. A.Ş.

  14 HALL | H-18

  Remifol, geniş format baskı piyasası için yenilikçi, yüksek kaliteli, dijital baskı ürünleri geliştirme ve üretme noktasına odaklanmıştır. Remifol müşterilerini tam anlamı ile memnun edecek ve teknolojik gelişmelerden yararlanmalarını sağlayacak şekilde, mükemmel geniş formatlı dijital baskı malzemelerinin tüm çeşitlerini üretme konusuna kendisini adamıştır.

 • Placeholder

  ROBART MAKİNA TASARIM ÜRETİM LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-40

  2003 yılında kurulmuştur.Lazer makinaları ve uygulamaları; imalat ve satışını yapmaktadır.Açık hava reklamcılığı,Reklamcılık,Tekstil,Denim,Mobilya,Deri ( Ayakkabı,çanta Vb.), Sac İşleme (Çelik Kapı ) , Aksesuar,Matbaa,Otomotiv,Savunma sanayi gibi bir çok sektörlerin ihtiyacı olan , kesme ,oyma,desen verme ,eskitme vb. işlemleri yapabilme kapasitesine sahip endüstriel makinalar üretmektedir.Gerek Yurt içi gerekse Yurt dışı pazarlara hakim bir marka amacı güden Firmamız , her yıl üretim sahasını büyütmekte,hedeflerini yükseltmekte ve kalitesini arttırmaktadır.

 • Placeholder

  ROBOTÜRK MAKİNA PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-10

  Sanayinin Türkiye’deki kalbi Kocaeli de 2017 yılında Cnc kontrollü takım tezgahları ve makinaları ithal etme, imal etme, Yardımcı ürünleri ve makinaları Pazarlama, Teknik Destek ve Eğitim verme amacıyla kurulmuş bir firmadır. Gelişim Göstermek istediğimiz sektörümüz Açık Hava Reklam Sektörüdür.

 • Placeholder

  ROLAND DG MID EUROPE S.R.L. MERKEZİ İTALYA İSTANBUL MERKEZ ŞUBE

  12 HALL | C-40

  Roland DG’s digital printing business consists primarily of developing wide-format inkjet printers and vinyl cutters for sign and display manufacturers that produce billboards, posters and other graphic works. The company provides a diverse lineup of printers that suit the requirements and applications of a variety of users. The most popular are inkjet printers that use eco-solvent inks with excellent weather and water resistance for printing on sign media such as vinyl, canvas and paper. Roland DG has been expanding the on-demand printing market with a lineup that includes UV-LED printers capable of handling a wide variety of print applications

 • Placeholder