2019 Katılımcı Listesi - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

SIGN İstanbul 2019 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • SOLARİS SANAT VE DEKORASYON TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

  SOLARİS SANAT VE DEKORASYON TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-32

  SOLARİS, reklam, eğlence, konaklama sektörüne yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleri sunmaktadır. Led ışıklı promotif ürünlerden, optik teknolojisinin yeni gelişmelerini içeren HD görüntü kalitesine sahip logo yansıtıcılara ve reklam sektörüne yeni olanaklar sağlayan 3D hologram sistemlerine değin geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 2008 yılından beri Çin Halk Cumhuriyeti'nde bulunan ofisi ve yetkin kadrosuyla Görsel İletişim teknolojisindeki tüm yenilikleri yakından takip ederek, ülkemizde hızla hizmete sunmaktadır.

 • Placeholder

  STORE DISPLAY TEŞİR REKLAMCILIK İTH. VE İHR. A.Ş.

  14 HALL | K-10

  2014 yılında kurulan şirketimiz Store Display Teşhir ve Reklamcılık İthalat İhracat A.Ş., Türkiye piyasasında yer alan ulusal ve uluslarası perakende zincirleri (discount, hard discount, DIY ve klasik perakende segmentleri) ile marka üreticilerine ve raf firmalarına hizmet vermektedir. Genel ürün spektrumu satış destekleme ve raf yönetim sistemleri olan firmamız, temsilcisi olduğu global firmalar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasının yanısıra; kendi üretim hatlarında da yerel üretim faaliyetlerine yoğun olarak devam etmektedir.

 • Placeholder

  SUMMA İSTANBUL DİJİTAL BASKI VE KESİM MAK. SERV. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | F-42

  Reklam malzemelerinin kesilmesinde kullanılan kesici markası, Summa ile ilgili kesici modelleri.

 • Placeholder

  ŞAMMA MAKİNA İMALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-40

   1995 yılından itibaren reklam sektörün içerisinde tabela, reklam, dekorasyon alanlarında faliyet yürütmeye başlamıştır. Kurulduğu andan itibaren gelişen teknolejiyle uyumlu, kaliteli ve özverili yapmış olduğu üretimleriyle başarılı bir grafik yakalamıştır.         Edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyle, profesyonel bir bakış açısı ile sektörünün ihtiyaçlarını tesbit etmiş ve  buna yönelik makina ve ürünler geliştirerek, 2012 yılından itibaren Konya merkezli fabrikalaşıp bunları üretmeye başlamıştır.      Uzun yıllardır sektörde başarıyla faaliyet yürüten Şamma Makina, elde ettiği bu başarısını; belirlediği evrensel kalite standartlarından, inovasyondan, teknolojiden ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden almaktadır. Bulunduğu çoğrafya sınırlarını aşarakdünyanın tüm ülkelerine ihracat gerçekleştirme vizyonuyla stratejilerini ileri taşımaktadır.

 • Placeholder
 • TAÇ GRUP REKLAM ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  TAÇ GRUP REKLAM ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-24

  2001 yılında, 120m2 lik bir alanda faaliyete başlamıştır. Günümüz itibariyle, merkezinde 4000m2 deposu, İç Anadolu, Güney Anadolu ve Ege bölgelerinde aktif üç büyük şubesi, Türkiye’nin her yerinde birçok aktif bayisi ve yerel lojistik desteği ile gelişimine ve hizmetine devam etmektedir. Kaliteyi kendisine ilke olarak seçmiş olan Taç Grup Reklam Ürünleri, bugün altyapısıyla ve tecrübesiyle müşterisinin A’dan Z’ye tüm reklam ürünleri ihtiyacını karşılayabilecek potansiyel ve kapasiteye sahiptir. Sektörde gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar, ürün çeşitliliği, ihracatı, ürünün en kalitelisi, fiyatın en uygunu, hizmetin en iyisi ve geleceğini görebilen bir çalışma felsefesiyle reklam sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

 • TAÇ PROMOSYON TANITIM VE MATBAA HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  TAÇ PROMOSYON TANITIM VE MATBAA HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-34

  Kurumsal Markaların gelişmesi ve olgunlaşması ciddi bir süreç gerektirir iken, markamız Taç Promosyon, uzun yıllar gerektiren bu dönemi istikrarlı bir biçimde yaşamış ve sürdürmeye devam etmektedir. Yıllardır sürdürdüğümüz ‘toplam kalite ’ anlayışımız ile pazara örnek oluşturacak bir yön çizerken , üretim, pazarlama, tanıtım, satış ve satış sonrası faaliyetlerimiz şekillendiren bu anlayış, bugünlerimizi oluşturduğu gibi pazarın ve kuruluşumuzun geleceğini de aydınlatmaya devam ediyor. Bu bağlamda , kağıttan nihai ürüne, ürünün depodan tüketiciye sunumuna ve satış sonrasına kadar uzanan çok geniş bir uygulama alanının her aşamasında kurumların kaliteye gösterdiği özen pazarlama iletişimine, kurumun imajına ve kimliğine de yansıtıyoruz.

 • TAHA EĞİTİM HİZ. VE DIŞ TİCARET A.Ş.

  TAHA EĞİTİM HİZ. VE DIŞ TİCARET A.Ş.

  14 HALL | J-18

  Firmamız kalite anlayışını birinci öncelik olarak benimseyerek led ekran sistemleri,led kayan yazı sistemleri ve led skorbord ürünleri için gerekli olan led modül, power supply, kontrol kartları ve kabinetlerin ithalatını yapan sektörün öncü firmalarındandır. ayrıca rental led ekranlar, raket led ekranlar, curved led ekranlar ve benzeri her türlü led ekran ürününü proje bazlı veya stok ürünü olarak getirmektedir

 • TEKNİK DÖKÜM KAPLAMA MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  TEKNİK DÖKÜM KAPLAMA MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  14 HALL | K-31

  Teknik Döküm 1977'den beri birçok sektörde hizmet veren bir firmadır. Reklam sektöründe 6 yılı aşkındır sürede hizmet vermekteyiz. Yurt içi ve dışı sayısız firmada cihazlarımız mevcuttur. Konumuzda sektör lideri ve öncüsüyüz. Kaynak teknolojimiz sayesinde reklam sektör yeni bir yön vererek sektörün Türkiye ve dünya çapında ilerlemesini sağladık.

 • TEKNOFİNAL DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

  TEKNOFİNAL DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

  14 HALL | H-10

  Teknofinal, 01.08.2003'de "UYGUN FİYAT - KALİTELİ HİZMET" politikası ile Sirkeci'de Dijital, Tekstil, Transfer Baskı Makineleri ve Malzemelerinin üretim, ithalat, satış ve Teknik servisi amacı ile kurulmuştur ve halen Sirkeci'de kendi ofis, showroom ve depo katında hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Placeholder