21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Avrasya’nın en büyüğü SIGN İstanbul Eylül’de 18. kez kapılarını açacak!

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı alanlarında Avrasya’nın ticaret üssü haline gelen SIGN İstanbul, 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında 18. kez sektörü buluşturacak. “Alanında, Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” unvanına sahip fuara bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenirken, bölgeden 21.500 sektör profesyonelinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Eylül ayında toplam 30 bin m2 kapalı alanda düzenlenecek olan 18. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul bu yıl yine sektördeki en yeni ürün ve teknolojilere ev sahipliği yapacak.SIGN İstanbul katılımcılarından Pimms, distribütörlüğünü yaptığı Mimaki markasının ürettiği endüstriyel reklam, pano ve tekstil dijital baskı makinalarını görücüye çıkaracak. SIGN İstanbul 2016’ya özel olarak hazırlanan PIA Akrilik ise standında, dökme akrilik levhalarını sergilerken; RISO, SIGN İstanbul 2016 süresince, baskı profesyonellerine yönelik yüksek performanslı mürekkep püskürtme işlemi gerçekleştiren ürünlerini fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.

Sektörün tüm ürün, hizmet ve uygulamaları SIGN İstanbul’da

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm ürün, hizmet ve uygulamalarını tek çatı altında toplayan SIGN İstanbul, geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören 3D Printshow İstanbul özel bölümüne bu yıl da ev sahipliği yapmaya devam edecek. Yine İFO Fuarcılık tarafından geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Türkiye’de ilki gerçekleştirilen Industrial Print Summit İstanbul Endüstriyel Baskı Zirvesi’nin ikincisi bu defa SIGN İstanbul 2016 kapsamında düzenlenecek.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.