21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Avrasya’nın lider fuarına yoğun talep!

32 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenen SIGN İstanbul 2016’yı, yurt içi ve yurt dışından 21 bin 500 profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

“Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” unvanını koruyan SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri fuarı, 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında 18. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Aylar öncesinden katılımcılarının yüzde 85’inin yerlerini onayladığı organizasyona yoğun ilginin sürdüğünü vurgulayan İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur “Aralarında dünya markalarının da yer aldığı yurt içi ve yurt dışından katılımcılarımız, bir önceki fuar sırasında gelecek buluşma için yerlerini ayırtmaya başlamıştı. Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekarelik alanda gerçekleştireceğimiz SIGN İstanbul 2016 için katılımcılarımızın birçoğu yerlerini belirlemiş durumda. Geçtiğimiz sene kırdığımız ziyaretçi ve katılımcı rekorlarının üzerine çıkacağımızı şimdiden görebiliyoruz.” dedi.

SIGN İstanbul 2016, sektörün iş bağlantıları anlamında senenin en verimli sezonu olan Eylül-Ekim döneminde gerçekleştirilecek olmasının yarattığı olumlu etkiyle katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. 3D Printshow İstanbul özel bölümü ve Industrial Print Summit Endüstriyel Baskı Zirvesini de kapsamına alan fuar, sektör profesyonelleri için senenin en önemli etkinliği olarak kabul ediliyor.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında 18. kez gerçekleşecek olan SIGN İstanbul’da Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı ana başlıkları altında yer alacak en yeni ürün, teknoloji, malzeme ve uygulamalar Avrasya bölgesinin çeşitli yerlerinden gelen binlerce ziyaretçiyle buluşacak.

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm ürün, hizmet ve uygulamalarını tek çatı altında toplayan SIGN İstanbul’da yer almak isteyen firmalar www.signistanbul.com adresinden katılım taleplerini bildirebilirler.