AYKOÇ Reklam Tüm Etiket Çeşitleri ile SIGN Fuarında.
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

AYKOÇ Reklam Tüm Etiket Çeşitleri ile SIGN Fuarında.

Yenilikçi ve konusunda uzman kadrosuyla sektörün önde gelen etiket üreticilerinden olan AYKOÇ Reklam bu yıl  SIGN fuarında ziyaretçilerine tüm ürün çeşitlerini tanıtacak.
1995 yılından bu yana etiket üreten firma;alüminyum etiket , metal etiket, damla etiket, leksan etiket, baskes etiket, kanvas tablo üretmekte iç mekan baskı hizmeti vermektedir.

ALÜMİNYUM ETİKET
Endüstriyel ortamlarda ve yüksek yüzey dayanımı istenen yerlerde kullanılır. Genellikle makine sektörünce tercih edilen bir üründür. Geniş kullanım alanı vardır. Serigrafi baskı yöntemiyle ürün üzerine baskı uygulaması gerçekleştirilir.

METAL ETİKET
Çok çeşitli sektörlerce kullanılır. Dayanıklılık ve görsellik arayanların tercihidir. Farklı üretim çeşitleri vardır.

DAMLA ETİKET
Çok çeşitli sektörlerce kullanılır. 3d görünümü ile şık bir görünüme sahiptir. Ekonomik olması için baskes etiketin üzerine poliüretan reçinenin dökülmesi yöntemi ile uygulanır. Tercih edilmesi halinde diğer baskı yöntemleriyle de uygulama yapılır.

LEKSAN ETİKET
Çok çeşitli sektörlerce kullanılır. Logo, panel etiketi olarak kullanılır. Yüzey dayanımı yüksektir. Baskılar dış ortamdan etkilenmez, çizilmez.

BASKES ETİKET
Serigrafi baskıyla üretmenin maliyetli olduğu az adetli işlerde iyi bir alternatiftir. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesiyle sektöre uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

KANVAS TABLO
Yüksek çözünürlüklü pigment ve dye bazlı baskı makineleriyle sektöre kaliteli ürünler sunmaktadır. Saat uygulaması da mevcuttur. Mekanında kaliteli ürünler arayanların tercihi.