Basın Bültenleri - SIGN İstanbul
21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

BASIN BÜLTENLERİ

 • 24 Ağustos 2020

  Uluslararası SIGN İstanbul’un yeni tarihi açıklandı!

  Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri sektöründen, yüzlerce katılımcı firma ve binlerce satın almacının bir araya geldiği SIGN İstanbul’un yeni buluşma tarihi 9 – 12 Eylül 2021 olarak belirlendi.

 • 15 Mayıs 2020

  Endüstriyel reklam dünyasının yeni nesil aydınlatma teknolojileri SIGN İstanbul 2021’de

  Avrasya’nın kalbindeki sektörel buluşma noktası SIGN İstanbul, aydınlatmanın geleceğini belirleyecek LED teknolojilerindeki son gelişmelere ve trend uygulamalara da ev sahipliği yapıyor.

 • 17 Nisan 2020

  Avrasya’nın en büyüğünde doluluk yüzde 85’e ulaştı!

  Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünü her yıl Tüyap Beylikdüzü’nde bir araya Uluslararası SIGN İstanbul, şimdiden yüzde 85 doluluğa ulaştı.

 • 16 Mart 2020

  SIGN İstanbul 2021, Promosyon Sokağı'na Ev Sahipliği Yapacak!

  PROMASİAD iş birliğinde fuar alanına kurulacak olan “Promosyon Sokağı”nda en yeni baskı teknolojileri kullanılarak üretilen inovatif ve modern promosyon malzemeleri bir arada sergilenecek.

 • 26 Şubat 2020

  Tekstil baskıdaki yeni teknolojiler SIGN İstanbul 2021’de!

  Baskı endüstrisindeki son teknolojilere ev sahipliği yapan SIGN İstanbul, 9-12 Eylül tarihlerindeki 22’nci buluşmada, tekstil sektörüne ilham verecek yenilikleri çatısı altında sergileyecek. Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuarda, hem tekstil üzerine yüksek metrajlı baskı yapabilen dijital baskı çözümleri, hem de kişiye özel tasarımlara yönelik ink-jet baskı makineleri sergilenecek.

 • 17 Ocak 2020

  Dijital Baskı Teknolojilerindeki Son Trendler SIGN İstanbul'da Sergilenecek

  Dijitalleşen baskıdaki tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği SIGN İstanbul 2021, 22’inci kez Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.

 • 24 Aralık 2019

  22.Uluslararası SIGN İstanbul, 9-12 Eylül 2021’de!

  Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasını her yıl Avrasya’nın kalbinde bir araya getiren SIGN İstanbul, 9-12 Eylül 2021’de 22’nci kez kapılarını açacak. Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuar, sektörün üretici, tedarikçi, ihracatçı ve ithalatçılarını, reklam veren firmalar, reklam ajansları, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular, akademisyenler, dünyanın dört bir yanından büyük satın almacılar ve yeni yatırımcılar ile buluşturacak.

 • 4 Ekim 2019

  21’inci SIGN İstanbul’a yurt dışından ziyaretçi akını!

  Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 21’incisi gerçekleştirilen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri fuarı SIGN İstanbul 2019 sona erdi. Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Almanya, Belçika, Hırvatistan ve Mısır’ın da aralarında olduğu 21 ülkeden 300’e yakın katılımcı firmanın toplam brüt 30 bin m2 alanda stantlarıyla yer aldığı fuar, bu yıl ziyaretçi sayısında rekor düzeyde artışa imza attı. 3 bin 296’sı yurt dışından olmak üzere toplam 23 bin 516 ziyaretçiyi ağırlayan SIGN İstanbul 2019, endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasında fuarcılığın çıtasını bir kez daha yukarı taşıdı.

 • 19 Eylül 2019

  SIGN İstanbul 2019 Kapılarını Açtı

  Bu yılki fuarın en pahalı ürünü “1 milyon liralık” değeriyle 9,5 metre boyundaki dev dijital baskı makinesi…

 • 5 Ağustos 2019

  Aydınlatma sektöründe çığır açan LED teknolojiler SIGN İstanbul 2019’da!

  Artık günümüzde LED aydınlatmalar, ev ve işyerlerinden alışveriş merkezlerine, otel ve restoranlardan plazalara, fabrikalardan hastanelere ve hatta sokak aydınlatmalarına kadar hayatın hemen her alanında kendine yer buluyor. Düşük enerji tüketimi, uzun kullanım ömrü, sağlamlığı, çevre dostu güçlü bir ışık kaynağı olması gibi bir dizi avantaja sahip LED aydınlatmalarındaki son teknolojiler ile bu yeniliklerin reklam endüstrisindeki farklı uygulama örnekleri SIGN İstanbul 2019’da sergileniyor. Tarsus Türkiye tarafından 19-22 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 21.’si gerçekleştirilecek olan Uluslararası SIGN İstanbul; LED sistemleri, LED paneller, endüstriyel LED aydınlatmalar, şerit ve çubuk LED’ler, LED ekranlar gibi bu alandaki pek çok ürün çeşidine ev sahipliği yapacak.