31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

BÖLGESİNİN EN BÜYÜK ENDÜSTRİYEL REKLAM VE DİJİTAL BASKI FUARI SIGN İSTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Tarsus Fuarcılık tarafından “Shine Your Sign” sloganıyla bu yıl 24.’sü gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul için geri sayım başladı. Tüyap Beylikdüzü’ndeki buluşmada, aralarında Pimms, Folpa, Lidya, Karya, İnka, Prodigital, Roland, Cmyk, Pass, Brother, Soletex, Fuji ve Met Etiket gibi dünya markaları ile Türkiye’nin lider firmalarının da olduğu 300 katılımcı yer alacak.

“21 Eylül’de kapılarını açmaya hazırlandığımız SIGN İstanbul’u katılımcı firmalar kadar, yurt içi ve yurt dışından profesyoneller de sabırsızlıkla bekliyor. Geçen yılki organizasyonumuzda, Türkiye’nin yanı sıra Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ve Balkan ülkeleri, Orta Doğu, Afrika, Orta ve Batı Avrupa, Asya – Pasifik ülkeleri ile Amerika’dan gelen sektör profesyonelleri de yeni bağlantılar kurma ve iş birliği yapma fırsatı buldu.” diyen Tarsus Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, online ziyaretçi kayıtlarının şimdiden rekor sayıya ulaştığını açıklayarak, bu yılki fuara yine dünyanın dört bir yanından ortalama 24 bin ziyaretçi beklediklerini söyledi. Bozkurt, Promosyon ve Matbaa Sanayici İş Adamları Derneği’nin (PROMASİAD) iş birliğinde bu yıl ilk kez ayrı bir fuar statüsünde düzenleyecekleri PROMOGIFT İstanbul’un da, SIGN İstanbul ile birlikte aynı tarihlerde Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaretçilerini ağırlayacağı bilgisini paylaştı.

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle sektörünün dünya genelindeki en önemli ticaret buluşmalarından birisi olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 21-24 Eylül tarihlerindeki 24. organizasyonda yine en yeni ürün, makine, ekipman, malzeme ve teknolojilere ev sahipliği yapacak. Fuarda; Dijital baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC router ve frezeler, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, görsel iletişim ve sergileme ürünleri ile 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlası bir arada sergilenecek.

SIGN İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve fuarda katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunmak isteyenler, www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

SIGN İstanbul 2023 I #SHINEYOURSIGN