21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

BÜYÜK BULUŞMANIN YENİ TARİHİ 9-12 EYLÜL 2021

Yüzlerce katılımcı firma ve binlerce satın almacının bir araya geleceği SIGN İstanbul Fuarı’nın yeni tarihleri 9-12 Eylül 2021 olarak belirlendi.

Yeni yılda tüm dünyadan ziyaretçileri katılımcı firmalarla buluşturacak olan SIGN İstanbul Fuarı öncesinde eşsiz ürünler keşfetmek, lider firmaların sunacağı yüzlerce yeni ürünü ve sektördeki en son teknolojileri keşfetmek için takipte kalın.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasını her yıl Avrasya’nın kalbinde bir araya getiren ve dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm sektörel yenilikleri tek bir çatı altında bulabileceğiniz SIGN İstanbul 9-12 Eylül 2021 tarihlerinde TÜYAP’ta 22. kez sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Fuarımıza kadarki süre içerisinde belirli bir ürünü tedarik etmek ya da katılımcı firmalarımızdan herhangi biriyle iletişime geçmek isterseniz, lütfen katılımcı listemize göz atın.

2021 yılında görüşmek üzere!