Devrim Yaratacak 3D Baskı Teknolojileri 3Dörtgen ile SIGN İstanbul’da
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Devrim Yaratacak 3D Baskı Teknolojileri 3Dörtgen ile SIGN İstanbul’da

Türkiye’nin ilk ve tek 3 boyutlu yazıcı konsept mağazası 3Dörtgen, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek SIGN İstanbul 16. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı’nda her sektörden ziyaretçiyi devrim yaratan 3D baskı teknolojileriyle tanıştıracak.

Hediyelik eşya ve reklam sektörü için en uygun 3D yazıcılar, yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak olan 3Dörtgen, sadece plastik değil ahşap ile de neler yapılabildiğini ziyaretçilere gösterecek. 3D yazıcılar ile üretilen ahşap kaşık, kase gibi mutfak gereçleri, gözlük, telefon kabı gibi gündelik ürünler ve diğer tüm tasarım ürünleri sergilenecek.

Fuarın Yıldızı Ultimaker 2 ve Tatlı Bir Sürpriz

3Dörtgen fuarda ev ve ofis kullanımına uygun 3D yazıcıların en yetenekli modelleri arasında yer alan Ultimaker Original, Ultimaker 2, UP! Plus 2, UP! Mini ve Solidoodle 4 modellerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Özellikle Avrupa’nın lider ev ve ofis tipi 3D yazıcısı Ultimaker 2, 3Dörtgen’in fuardaki yıldızı olacak. 357 x 342 x 388 mm boyutlarında olan Ultimaker 2, buna karşın 230 x 225 x 205 mm baskı hacmine sahip. Bu veriler ışığında sektördeki en küçük boyutlu olmasına karşın en büyük boyutlu baskı üretimi sunan ve masaüstü 3D yazıcılar arasında hacmin baskı alanına oranı en küçük modellerden biri olma özelliğini taşıyan ürün, 20 mikrona (0.02) kadar yatay baskı kalitesi ve 30 – 300 mm/s baskı hızıyla sınıfının en iyisi olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Ultimaker 2 hem PLA hem de ABS filament kullanmak imkanı vererek kullanıcının maliyetlerde üreticiye bağlı kalmamasını sağlayıp, esnek bir kullanım deneyimi sunuyor.

Tüm bu etkileyici 3D yazıcıların yanı sıra SIGN İstanbul’da 3Dörtgen’i ziyaret edenleri çok hoş bir sürpriz de bekleyecek. Birçok insanın hayallerini gerçekleştirecek olan Choc Edge adlı 3D yazıcı Türkiye’de ilk kez 3Dörtgen tarafından SIGN İstanbul’da tanıtılacak. 3D yazıcıların ulaştığı en tatlı nokta olarak tanımlanabilecek Choc Edge, alışılagelmiş malzemeler yerine çikolata ile 3D baskı yapabilen bir yazıcı. Choc Edge ile hayallerinizdeki çikolatayı tasarlayıp daha sonra afiyetle yiyebileceksiniz.

SIGN İstanbul’da 3D yazıcı ve baskı dünyasının içine girmek istiyorsanız 11.salon, B-26’da 3Dörtgen’i ziyaret edebilirisiniz.

3Dörtgen Hakkında

Eylül 2013’ten bu yana 3D yazıcı satışı, 3D baskı ve tarama, atölye ve kafe hizmeti sunan Türkiye’nin ilk ve tek 3 boyutlu yazıcı konsept mağazası 3Dörtgen, 3 boyutlu yazıcı teknolojisinin Ultimaker ve Solidoodle gibi en önde gelen markalarının da distribütörlüğünü üstlenmektedir. 3Dörtgen’in bünyesinde Ultimaker, Solidoodle, Cube, ve Up Plus gibi 3D yazıcı markalarının yanısıra colorFabb, Esun, Taulman gibi dünyaca ünlü 3D yazıcı hammadde (filament) markaları da yer almaktadır. 3Dörtgen ayrıca 3DörtPen isimli 3 boyutlu kalemin ve David 3D Scanner´ın da satışını yapmaktadır...