31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

DİJİTAL BASKI DÜNYASININ İNOVATİF YENİLİKLERİ SIGN İSTANBUL’DA!

Sektörünün Türkiye’deki lider firmaları ile dünya markalarını, dört kıtadan binlerce profesyonel ziyaretçiyle buluşturan Uluslararası SIGN İstanbul, dijital baskı endüstrisine ait tüm inovatif yeniliklere ev sahipliği yapacak. Fuarda, hemen her türlü malzeme üzerine, hayal gücüyle sınırlı tasarımları hızlı ve ekonomik biçimde basabilen dijital teknolojiler sergilenecek. Dünya genelinde milyarlarca dolarlık devasa bir pazar hacmine ulaşan ve her yıl sürekli büyüyen dijital baskı endüstrisine dair gelişmeleri yerinde görmek isteyenler, Tarsus Fuarcılık tarafından 21-24 Eylül 2023 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 24.’sü gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul’u ziyaret edebilirler.

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2023, klasik baskı yöntemlerindeki yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarla birlikte baskının dijital dünyasını ziyaretçilerine açacak. “Firmaların iç ve dış mekan reklam çalışmalarından promosyon malzemelerine kadar neredeyse tüm tanıtım materyallerinin baskılarında artık olmazsa olmaz duruma gelen dijital baskı makineleri, modadan dekorasyona, sofra takımlarından duvar kağıtlarına, sanat eserlerinden     fotoğrafçılığa kadar binlerce farklı alanda pratik, hızlı, ekonomik ve kaliteli baskı çözümleri sunuyor. Günümüzde, üretim yapan pek çok sektöre dokunan dijital baskıya dair ne varsa SIGN İstanbul 2023’te olacak” diyen Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, SIGN İstanbul’u ziyaret edenlerin, bu alandaki yenilikleri doğrudan üreticisi olan firmaların standlarında deneyimleyebileceklerini söyledi.

Bu yıl 24. kez kapılarını açmaya hazırlanan SIGN İstanbul’da dijital baskı makine, malzeme ve ekipmanlarının yanı sıra; tekstil baskı teknolojileri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC Router & Frezeler, reklam malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, 3 boyutlu baskı sistemleri ile görsel iletişim ve sergileme ürünleri de ziyaretçilerle buluşacak.  

SIGN İSTANBUL I #ShineYourSIGN