Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı dünyası, SIGN İstanbul 2022’yi bekliyor
21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı dünyası, SIGN İstanbul 2022’yi bekliyor

Tarsus Türkiye tarafından bu yıl 23.’sü düzenlenen SIGN İstanbul’a katılımlar tüm hızıyla devam ediyor. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı sektörünün, yeni işbirliği ve eşsiz ticaret fırsatları için heyecanla beklediği fuar, aralarında Türkiye’nin lider firmaları ile dünya devlerinin de olduğu 300’den fazla markayı, yurt içi ve yurt dışından 25 binin üzerinde satın almacıyla buluşturacak. SIGN İstanbul 2022, 8-11 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde, 3 salon ve toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleşecek.

Bu yıl 23.’sünü gerçekleştirecekleri SIGN İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, fuara gelen yurt içi ve yurt dışından gelecek alıcıların, sektörün en yeni trendlerini tek çatı altında bulabileceğini ve en uygun maliyetli satın almaları fuarda yapabileceklerini söyledi. SIGN İstanbul’un, sektörünün lider buluşması olduğunu vurgulayan Aytemur, “Katılımcı firmalarımız, sahip oldukları ürün, teknoloji, makine ve ekipmanları SIGN İstanbul’daki standlarından tüm dünyaya lanse edebiliyor. Fuar sırasında yeni satın almacılara ulaşarak, yeni iş bağlantıları kuruyor. Bu sayede satış rakamlarını artırarak, küresel rekabette öne geçme fırsatı buluyor. Kısacası SIGN İstanbul, ev sahipliği yaptığı endüstriyel reklam, dijital baskı ve promosyon sektörüne eşsiz ticaret fırsatları sunmaya hazır” dedi.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün #LeaveYourSIGN mottosuyla 23. kez gerçekleşecek küresel buluşması SIGN İstanbul 2022’de; dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, boyalardan sarf malzemelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm sektörel yenilikler bir arada sergilenecek. Ayrıca bu yılki fuar, Promogift İstanbul isimli özel bölüme de ev sahipliği yapacak. Milyarlarca dolarlık pazar hacmine sahip promosyon sektörü, en yeni ürünlerini, SIGN İstanbul 2022’nin 11. salonunda sergileyecek.

SIGN ISTANBUL 2022 | #SIGNISTANBUL I #LeaveYourSIGN