21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının kalbi İstanbul’da attı!

ÖZLENEN FUARDA ZİYARETÇİ REKORU KIRILDI

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının iki yıl aradan sonraki ilk yüz yüze ticaret buluşması Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşti. Tarsus Türkiye tarafından 22.’si düzenlenen ve açılışla birlikte hem yurt içi hem de yurt dışı ziyaretçilerin yoğun ilgisine sahne olan SIGN İstanbul 2021, sektörel ticaretteki önemini bir kere daha kanıtladı. “İki yıldır bir araya gelemeyen sektör paydaşlarının heyecanını, coşkusunu ve ticaret yapma arzusunu fuarda birebir yaşayarak gördük. Açılıştan kapanış saatine kadar dört gün boyunca neredeyse hiç azalmayan bir hareketlilik oldu. Katılımcı da ziyaretçi de beklediğinden fazlasını fuarda buldu” diyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, firmaların birçoğunun SIGN İstanbul 2022 için şimdiden yerlerini ayırttığını ifade etti.

9-12 Eylül 2021 tarihlerinde 22.’si gerçekleştirilen SIGN İstanbul, ziyaretçi rekoru kırdı. Tüm zamanların en çok ziyaretçisini bu yılki buluşmada ağırlayan fuar boyunca, Tarsus Türkiye’in “TRUST TARSUS” adını verdiği bir dizi önlemler paketi titizlikle uygulandı. D.S.Ö, T.C. Sağlık Bakanlığı ve TOBB’un direktiflerinin yanı sıra SISO, IAEE, UFI ve AEO gibi uluslararası sektörel birlikler tarafından üretilen operasyonel yönergelere dayanarak hazırlanan önlem paketi sayesinde, SIGN İstanbul 2021’e katılan herkes, sağlıklı, güvenli ve sorunsuz bir fuar geçirdi.

İki yıl aradan sonra sektörün tüm paydaşlarını çatısı altında buluşturan SIGN İstanbul Fuarına, aralarında dünya markalarının da olduğu 300’ün üzerinde firma katıldı. Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşen organizasyonda endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair son teknoloji ürünler, ziyaretçilerle buluştu. Dört gün boyunca milyonlarca liralık makine, malzeme ve ekipman satışı ile yeni ticaret ve işbirliği anlaşmalarına ev sahipliği yapan SIGN İstanbul, gelecek yıl 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleşecek.