31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

ENDÜSTRİYEL REKLAM VE DİJİTAL BASKIDAKİ YENİLİKLER VİTRİNE ÇIKTI!

Milyarlarca dolar pazar hacmine sahip küresel reklam endüstrisi ve dijital baskı sektöründeki yeni teknolojiler SIGN İstanbul 2022’de görücüye çıktı. Aralarında Türkiye’nin lider firmaları ile dünya devlerinin de olduğu 300’den fazla markanın en yeni teknolojilerini bir arada sergilediği fuar,  Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaretçilerini ağırlıyor. Bu yılki fuarın 3 salon ve toplam 40 bin metrekare alanla, şu ana kadarki en büyük SIGN İstanbul fuarı olduğunu söyleyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “23.’sünü düzenlediğimiz SIGN İstanbul, 11 Eylül Pazar akşamına kadar açık olacak. Endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri ile ilgili bilgi almak isteyen herkesi SIGN İstanbul’a davet ediyorum” dedi.

Fuarda, en çok ilgiyi baskıdaki dijital yenilikler görüyor

Bu yıl #LeaveYourSIGN mottosuyla düzenlenen SIGN İstanbul’da; dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, boyalardan sarf malzemelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm yenilikler bir arada sergileniyor. Ziyaretçilerin özellikle dijital baskı makinelerine ilgi gösterdiğini söyleyen Aytemur; “Bu yenilikçi teknolojiler, sadece endüstriyel reklam sektöründe kullanılmıyor. Bugün gelinen noktada, hemen hemen tüm sektörler dijital baskı teknolojilerinden yararlanıyor. Makineler artık camdan ahşaba, metalden beton duvara kadar farklı yüzeylere baskı yapabilir hale geldi. SIGN İstanbul’da dijital baskı teknolojilerinin en yeni ürünlerini ziyaretçilerimizle buluşturuyoruz” dedi.

Promosyon dünyasının yeni tasarımları özel bölümde sergileniyor…

Türkiye promosyon sektörünün en yeni tasarım ürünleri, SIGN İstanbul içinde oluşturulan özel bölümde sergileniyor. 11. Salona kurulan Promogift İstanbul özel bölümünü ziyaret edenler; sürdürülebilirlik için geri dönüşümlü promosyon ürünleri başta olmak üzere, kurumsal tanıtım ürünleri, promosyon baskı sistemleri, kurumsal tekstil ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, kırtasiye ve ofis aksesuarları, teknoloji ve elektronik eşyalar ile matbaa ürünlerini bir arada görme fırsatı buluyor.

SIGN ISTANBUL 2022 | #SIGNISTANBUL I #LeaveYourSIGN