FLEKSMEDIA, Avrasya’nın en büyük Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarına 400 m2 showroomu ile katılıyor.
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

FLEKSMEDIA, Avrasya’nın en büyük Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarına 400 m2 showroomu ile katılıyor.

SIGN Istanbul Fuarına sayılı günler var ve Fleksmedia sektöre yakışacak büyük bir fuar hazırlığı içerisinde. Birçok yeni teknoloji, model ve markanın yer alacağı Fleksmedia standında başlıca gösterilecek yenilikleri  ve teknolojileri şöyle sıralandırıyor FLEKSMEDIA  Genel Müdürü AHMET ERBEN:

EFI GRUBU

  • Efi’nin başlangıç seviyesindeki H 652 modeli, 6 PL teknolojisi ile Türkiye’de büyük beğeni yakaladı ve şu anda 10’un üzerinde kurulu olan bu ekonomik model kalitesi ile göz dolduruyor.
  • Efi’nin yeni 6 PL LED teknolojili modeli H 1625 karlılığı maksimize etmek isteyen ve UV de bir fark yaratmak isteyen tüm baskı merkezlerine hitap ediyor. En son Atatürk Hava alanı 1 Nolu Apronda Çizge Havacılığa kurulan bu makine, BOEING tarafından da onaylı olması özelliği ile büyük bir talep görüyor.
  • Efi VUTEK H 2000, Vutek  7/24 baskı yapabilen, Ultra Drop Teknolojisine Sahip, Seiko 7 PL baskı teknolojisi kullanan bu model saatte 46-90 m2 baskı hızı ve ekonomik fiyatı ile büyük talep toplamakta.

FLORA GRUBU

Burada birçok yenilik ve sürprizi görmek üzere tüm FLORAcıları fuara bekliyoruz; ancak yeni birçok makinenin bu fuarda olacağı bilgisini veriyor Fleksmedia Genel Müdürü.

Yeni Teknolojilerden bazıları:  FLORA 3.2 m Hibrid, 16 adet 6 PL değişken noktalamalı  KONICA 1024 İ kafalı UV baskı makinesi (Roll to Roll ve Rijid baskı yapabilme)
TX 3200 8 adet GEN 5 Ricoh kafalı tekstil baskı makinesi.
Ve sektörün lideri saate 160 m2 baskı yapabilen FLORA LJ320 K 1024 Kokusuz Titanium serisi

MUCH COLOR

Much Color UV olmayan ve her türlü zemine Primer kullanmadan basabilen, NANO TEKNOLOJİ bir ürün, bu İtalyan  yüksek teknoloji ürünü fuardaki görüntüsü ile büyük ilgi toplayacak. Türkiye distribütörlüğünü geçtiğimiz ay alan Fleksmedia şimdiden 2 adet sipariş almış durumda.

Fleskmedia birçok mevcut ve yeni teknolojiyi SIGN ISTANBUL fuarında sergileyecek, siz değerli sektör temsilcilerini kendi standında ağırlamak üzere hazırlıklarını tamamlıyor.