Gravotech reklam sektörüne sunduğu yenilikçi çözümlerini 29 Eylül-2 Ekim’de SIGN İstanbul’da sektöre sunacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Gravotech reklam sektörüne sunduğu yenilikçi çözümlerini 29 Eylül-2 Ekim’de SIGN İstanbul’da sektöre sunacak

Gravotech’in sunduğu çözümler reklamcılık sektöründe özellikle mimari yönlendirme, perakende, ürün kişiselleştirme, promosyon ürünleri, ürün lansmanları ve de farklı pazarlama organizasyonlarda kullanılıyor. Aslında her ne kadar görünmese de insanların günlük yaşamında onların her anına dokunan çalışmalar yapıyor. Gün içinde kullanılan bir asansörde basılan düğmelerde, hediye gelen bir ajanda üzerinde, lüks bir markadan alınan parfüm ya da çantada, yemek yenilen bir lokantadaki garsonun yakasına taktığı isimlikte, parmağa takılan alyansta, çocuğunuza alınan küçük bir ahşap oyuncakta, tatil yerinden alınan minik bir hatıra eşyasında… Tüm bunlar ve daha fazlasında her zaman küçük bir Gravotech dokunuşu bulunuyor.

Reklam sektörüne sunduğu yenilikçi çözümleri yeni müşterilere sunmak için SIGN İstanbul’a katıldığını belirten Gravotech; fuar süresince reklamcılık sektöründe özellikle mimari yönlendirme, perakende, ürün kişiselleştirme, promosyon ürünleri, ürün lansmanları ve de farklı pazarlama organizasyonlarda kullanılan ürün ve hizmetlerini 14. Salon K-26 nolu standında sektöre sunacak.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

·Breyl (Kabartmalı körler alfabesi): Özellikle halka açık alanlar ve kamu binalarında engelli erişimi konusu gittikçe önem kazanmaktadır. Gravotech mimari yönlendirme tabelalarında breyl çözümleri uygulamak üzere patentli ve ödüllü bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem herhangi bir metni gelişmiş bir yazılım aracılığı ile körler alfabesine çevirip doğrudan tabela üzerine kabartmalı bir şekilde yazabiliyor. Ve bu işlem yalnızca birkaç dakika sürüyor. Türkçe de dil olarak geliştirdikleri yazılımda tüm özel karakterleri ile tanımlıdır.

·Çift renkli yönlendirme plakaları: Bu alanda iç ve dış ortamlarda kullanmaya uygun farklı renk, kalınlık ve özelliklerde, hem lazer hem de mekanik pantograflara uygun toplamda binden fazla ürün çeşitliliği sağlamaktadır. En önemlisi ise İstanbul’daki depomuzda bu ürünlerin büyük bir çoğunluğunu bulundurarak, müşterilerine çok hızlı teslimat yapabilmektedir. Bu alanda da reklamcıların işlerini sadeleştiren ve kolaylaştıran yenilikçi ürünlerini tanıtacaklar.