Hexaboard kendi markasıyla SIGN İstanbul’da - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

Hexaboard kendi markasıyla SIGN İstanbul’da

Hexaboard geleneksel plastik üretimine farklı bakış açılarıyla ve temel ilkelerinden biri olan dinamizm sayesinde reklam sektörüne, sanayi ve endüstri, ticaret ve daha özel kullanıma ait geniş bir üretim yelpazesine sahiptir.

Sektörde hatırı sayılır birçok firmanın tedarikçisi olma yolunda hem ülke içinde hem de ülke dışında hızla ilerlemektedir ve aynı zamanda patentli üretim sahaları Balpeteği ve S-line yapılı paneller konusunda oldukça iddialıdır. SIGN İstanbul’da kendi markası Hexaboard’u sergileyecek olan Hexaboard SIGN İstanbul fuarını ürünlerinin tanınması için en uygun fuar olduğunu düşünüyor.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: Honeycomb Panel içersindeki bal petegi Şeklindeki çekirdek ve her iki yüzeyindeki mekanik özellikli termoplastik içerikli kompozit folyo ile sandviç yapıdadır. Folyo diye adlandırdıgımız layer katmanı PP, PC,WPC,FRP,… v.b. Farklı malzemelerden oluşabilir.

Reklam Sektörü için geliştirdiği, standardize plakalar 5mm,10mm ve 20mm şeklinde 3 farklı kalınlıktan oluşmaktadır. Özel projelerde çekirdek kalınlığını 4mm’den 22mm’e kadar, layer kalınlıklarını 0.2mm den 2mm’e kadar farklı kalınlıklarda üretebilmektedir. Plaka boyutları maksimum 2100mm en ve 12000mm boy ölçülerine göre istenilen ölçüde üretilebilmektedir. Yine plakanın iki yüzeyi ve çekirdeği farklı renklerde yapılabilir. Bu tip özel üretimlerden minimum üretim miktarı 1000m2 den başlamakta ve özel renklere göre fiyat ve minimum sipariş miktarı anlamında degişiklikler gösterebilmektedir.

Tüm plakalarda korona tabakası bulunmaktadır. HexaBoard’ un yüzeyine direkt UV Dijital baskı, serigraf baskı yapılabilmekte, dijital baskı folyo ve ofset baskı folyo ve karton sıvamaları malzemenin yüzeyine yapılabilmektedir.

Geri dönüştürülebilir, yenilikçi bir malzeme olan HexaBoard’ u kullanarak, satış noktası, fuar ve aktivite standları, mağaza içi raf ve reyon görsel giydirme, iç mekan ve dış mekan görsel pano ve benzeri reklam ürünlerini üretebilirsiniz.