Karya Tekstil SIGN İstanbul 2019’da Kaliteli ve Hızlı Baskı Makinelerini Müşterilerinin Beğenisine Sunacak! - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

Karya Tekstil SIGN İstanbul 2019’da Kaliteli ve Hızlı Baskı Makinelerini Müşterilerinin Beğenisine Sunacak!

Karya Tekstil, geniş format yazıcılar ve bu yazıcılarda kullanılan mürekkepler ile dijital baskı sektörüne süblimasyon - direkt baskı boyası, baskı makinesi, süblimasyon kağıdı tedariği gerçekleştirmektedir. İki, üç ve dört kafalı olmak üzere tüm makinelerini canlı baskı yaparken izleme imkânı sunacak olan Karya Tekstil 12 Hall, A-10 no’lu standında yerini aldı.

Karya Tekstil, geniş format yazıcılar ve bu yazıcılarda kullanılan mürekkepler ile dijital baskı sektörüne süblimasyon - direkt baskı boyası, baskı makinesi, süblimasyon kağıdı tedariği gerçekleştirmektedir. Karya Tekstil, J-Teck, Kiian, Trujet marka boyalarının, yüksek performanslı çözümler sunan Trujet dijital baskı makinelerinin ve sınıfında çok iyi kuruma-transfer özellikli, yüksek mukavemetli dijital süblimasyon baskılar için transfer kâğıdı olan Trupaper ürünlerinin satışı ve distribütörlüğünün yanında ayrıca İsviçre menşeili baskı yönetimi yazılımı ErgoSoft yazılımlarının distribütörlüğünü de sağlamaktadır.

SIGN İstanbul 2019'da baskı kalitesi, hızı ve patentli sistemleriyle Trujet dijital baskı makineleri müşterilerin beğenisine sunulacaktır. İki, üç ve dört kafalı olmak üzere tüm makinelerini canlı baskı yaparken izleme imkânı sunacaktır. Ayrıca üstün kaliteli, yüksek performansa sahip, çevreye duyarlı, insan sağlığına zararsız ve gerekli tüm sertifikalara sahip olan ve aynı zamanda uygun maliyeti J-Teck, Kiian ve Trujet marka boyaları da yine 12 Hall, A-10 no’lu standında yerini alacak olan ürünlerindendir.