31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KATILIMCILARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Sektörün SIGN İstanbul hakkında neler söylediğini duymak ve katılımcılarımızın görüşlerini dinlemek için katılımcı firma röportajlarına göz atın.

CMYK

SIGN İstanbul’a geçen sene katılamamıştık ama görüyoruz ki büyük bir şey kaçırmışız. Bu sene iki standımız olmasına rağmen müşterilerimize neredeyse yetişemiyoruz. Fuara çok yoğun bir talep ve ilgi var, memnuniyetin üzerinde çok memnunuz.

CMYK - Oğuz Dinçer

LİDYA GRUP

SIGN İstanbul Fuarı’na her sene düzenli olarak katılıyoruz. Fuar gayet güzel geçti. Sadece Türkiye’den değil, çevre ülkelerden de katılım oldukça fazlaydı. Ziyaretçi sayısı bizi memnun edecek seviyedeydi. Yıl içerisinde iş yaptığımız müşterilerimizi fuarda standımızda ağırladık ve gayet güzel bir fuar geçirdik.

LİDYA GRUP - Adem Öz

RICOH TÜRKİYE

SIGN İstanbul sektörle ve bayilerimizle buluşmak için gayet verimli bir platform. Bu sene de gayet güzel geçti. Her anlamda beklentilerimizin üzerinde gerçekleşti. Fuardan ve ziyaretçi kalitesinden çok memnunuz. Fuardan önceki çalışmalarla beraber hedefe uygun müşterilerle buluştuk.

RICOH TÜRKİYE - Erdem Başoğlu

PASS DİJİTAL

Yaklaşık 15 yıldır SIGN İstanbul Fuarı’na katılıyoruz. Açıkçası dolar kurunun yüksek olmasına rağmen talep yoğunluğu yaşıyoruz. Gayet başarılı geçtiğini söyleyebiliriz. Yurt dışı ziyaretçi sayısı bu sene gerçekten fazlaydı ve çok talep aldık. Yurt içiyle ilgi yoğunluk da gayet iyiydi. Gelen firmaların birçoğu reklamcı olmasının yanı sıra, mobilya ve cam sektöründen de birçok müşteri geldi.

PASS DİJİTAL - Hüseyin Çetin

PRODİGİTAL

SIGN İstanbul’a ilk kurulduğu zamandan beri eksiksiz bir şekilde katıldık ve katılmaya da devam edeceğiz. Bize göre SIGN İstanbul, Avrasya Bölgesi’nin en büyük ve köklü fuarı. Standımıza gelen müşterilerimizin ilgisinden çok memnunuz. Yurt dışı müşterileri de geliyor. Biz tekstil ve halı sektörüne de hitap ettiğimiz için özellikle bu alanda oldukça iyi satışlar yaptık.

PRODİGİTAL - İbrahim Tekeş

PIMMS

SIGN İstanbul Fuarı beklentimizin üstünde geçti. Kendi açısından Avrupa’nın en büyük fuarı haline geldi. Gelen müşterilerimiz yeni ürünleri görmeye geliyorlar. Yakın ülkelerden gelen ziyaretçi sayılarına da baktığımızda gayet güzel ve memnunuz.

PIMMS - Selahattin Aygüler


Sektörün liderleri arasında yer almak ve SIGN İstanbul'un sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN