Katılımcı Listesi - SIGN İstanbul
08 – 11 EYLÜL 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • ÖZEN PROMOSYON VE REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ÖZEN PROMOSYON VE REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-49

  Metal promosyon ürünleri ve aksesuar üretiminde, sahip olduğumuz 20 yılı aşkın tecrübemizle kaliteyi müşterilerimize sunuyoruz. Enerjisi yüksek ekibimiz sayesinde, yaratıcı tasarımlarla özel ürünlerin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir ürünü sizin için araştırıp buluyor, sizlere ulaştırıyoruz.

 • Placeholder

  ÖZGÜR TABELA VE REKLAM ÜRÜNLERİ - SONA KALKANCI

  14 HALL | J-50 / J-51 / I-50

  Özgür Reklam 2000 yılında reklam üretim atölyesi olarak kuruldu.Gelişen ve değişim gösteren reklam sektörüne hizmet vermek amaçlı 2014 yılında reklam ürünleri satış ofisimizi hizmete açtık.Reklamcılık sektörü ekonominin tam ortasında paralel seyreden bir sektördür.Ülkemizde ve dünya ekonomilere itici bir güç olan reklam sektörü çalışmaları ile diğer sektörleri hareketlendirme potansiyeline sahiptir.Firmamız doğru ve kaliteli ürünleri sizlere temin ederek, verimli ve istikrarlı bir ekonomi yaratmak için çalışmaktadır.Firmamız reklam sektöründeki yenilikleri sizlere sunmak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru ürünleri ve makineleri seçmenize yardımcı olmak,dürüstlük ilkesinden ve hizmetlerinden ödün vermeden kaliteyi arttırmak için konusunda uzman kadromuz ile siz değerli dostlarımıza hizmet etmekten kıvanç duyarız.

 • P REKLAM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE UYGULAMA LTD. ŞTİ.

  P REKLAM ÜRÜNLERİ SATIŞ VE UYGULAMA LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-20

  Firmamız kurulduğu 1991 yılından bu yana sektörün öncü firması konumunu korumuştur. Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden firmamız, Reklam sektöründe İç&Dış Mekan ve UV Baskı Makineleri, Plotter, Lazer, CNC kesiciler ile sektöre yön vermektedir. Dijital Tekstil sektöründeki tecrübemiz ile Süblime Tekstil, Ev Tekstili,Direkt Tekstil Baskı Makineleri, Tekstil Ön İşlem ve Son İşlem Makineleri, Halı Baskı Hatları, Dijital Tekstil Boyaları, Transfer Kağıdı, Koruma Kağıdı, Tekstil RIP Programları, Makine Yedek Parçaları, Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Endüstriyel alanlarda Ahşap, Cam, Ambalaj, İnşaat, Dekorasyon gibi sektörlere yönelik büyük ebat Endüstriyel UV Baskı Makineleri, Dijital Kesim Sistemleri ile üretime destek oluyoruz.

 • PAS DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ DIŞ. TİC. A.Ş.

  PAS DİJİTAL BASKI TEKNOLOJİLERİ DIŞ. TİC. A.Ş.

  12 HALL | E-30

  Firmamız 2006-2007 Yıllarında gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarda AR-GE yaparak 2008 yılında Resmi olarak faaliyetine başlamıştır.Kurucularının Açıkhava Reklam sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle bu alanda çok önemli markaları Türkiyeye getirmiştir.Uzak Doğunun en iyi UV Baskı Makinesi olan DOCAN UV firmasının Flatbed, Hibrit ve Rulodan Rulaya UV makinelerinde Türkiyede en çok endüstriyel alanda makine satan firma olma özelliğini taşıyoruz. Solvent Baskı Makinelerinde WİT-COLOR Firmasının Starfire ve Ekosolvent grubunu satmaktayız.Ekonomik grupta AUDLEY firmasının ürünlerini satmaktayız. 2020 Yılı Başından beri AVERY DENNISON firmasının UV ve Solvent Boyalarını ithal etmekteyiz.Firmamız, Satmış olduğu tüm makinelere teknik hizmet ve Yedek parça sağlamaya devam ediyor.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • Placeholder
 • PİMMS ULUSLARARASI REKLAM ÜRÜNLERİ SAN. A.Ş.

  PİMMS ULUSLARARASI REKLAM ÜRÜNLERİ SAN. A.Ş.

  12 HALL | C-10

  PİMMS Group, dış mekan tabela ve reklam panolarından iç mekan dekorasyon ve mobilyaya; ambalajdan etikete; tekstilden hazır giyime kadar çok çeşitli dijital baskı makinelerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Hanglory Group bünyesindeki Handtop, Homer ve Handway markalarının yanı sıra HP Latex grubunun da Türkiye Distribütörlüğünü yürüten PİMMS Group, kendi üretimini yaptığı Axia baskı makinelerini de sektöre sunmaktadır.

 • POWERJET DİJİTAL BASKI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  POWERJET DİJİTAL BASKI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-52

  TEKNOLOJİ MODA GİBİDİR. SÜREKLİ TAKİP ve UYUM GEREKTİRİR. POWERJET SİZE BUNU SAĞLAR. T-SHIRT BASKI MAKİNELERİNDE 1-2-4-8 TABLALI VE 2 BASKI KAFALI SON TEKNOLOJİ DTG MODELLERİMİZLE ve 2-4 BASKI KAFALI DTF PET FİLM TRANSFER BASKI MAKİNELERİMİZ, BOYA - PET FİLM - TOZ GİBİ SARF MALZEMELERİ ve TEKNİK SERVİSİMİZLE 2006 DAN BERİ SEKTÖRDEYİZ. TÜRKİYE'NİN ÖTESİNDE; TÜM KOMŞU ÜLKELERE VE TÜRK CUMHURİYETLERİNE MAKİNE SATIŞ VE MONTAJIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

 • PRESTİJ TEKSTİL VE AYAKKABI MAK. MALZ. EKİP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  PRESTİJ TEKSTİL VE AYAKKABI MAK. MALZ. EKİP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-18

  Lazer kesim ve desen makinalarında öncü olan firmamız , Yueming lazer makinalarının Türkiye distribütörüdür. Ayrıca bilgisayarlı kesim makinalarında İtalyan Elitron markasının ve Tayvan olarakda Ruizhou firmasının distribütörüdür. Satış , servis ve yedek parça ile hizmenizdeyiz.

 • Placeholder

  PROCOLOR REKLAM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-30

  1996 yılında kurulan PROCOLOR yüksek teknoloji ürünleri, reklam ürünleri ve dijital baskı makineleri pazarında Türkiye’de faaliyet gösteren firmadır. Kesici UV Baskı, Plotter, Bas-Kes konularında satış ve teknik servis hizmetlerine kurulduğumuz günden beri devam etmekteyiz. Endüstriyel baskı çözümlerinde deneyimi olan firmamız aynı zamanda; Grafik tasarım ve yazılım ürünlerinde çözüm odaklı proje çalışmaları ile tüm sektörlere hizmet etmektedir. Organizasyonumuz Bursa da 1996 yılında başladı, 2006’da Ankara, 2010’da İstanbul ofislerimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. 2008’den bu yana MİMAKİ marka ürünleri Türkiye Dağıtıcısı olarak hizmet veriyoruz. Endüstriyel Baskıda üretim odaklı sektörlere hizmet vermeye devam ediyoruz.