KOBİ’ler için uluslararası reklam çözümleri İstanbul’a geliyor
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KOBİ’ler için uluslararası reklam çözümleri İstanbul’a geliyor

İngiltere merkezli Tarsus Group iştiraki olan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş.’nin (İFO) düzenlediği Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul, özellikle kurumsallaşmak, kendini dışarıya tanıtmak ve bu sayede rekabet gücü yaratmak isteyen KOBİ’ler için en uygun maliyetli reklam çözümlerini bir arada sunuyor. Endüstriyel reklam uygulamalarını kullanarak üretim, satış veya hizmet noktasını markasının yüzü ve bir tanıtım mecrası haline getirebilen KOBİ’ler, bu sayede uygun bütçelerle bilinirlik yaratabiliyor. Bu yıl 15.’si düzenlenen SIGN İstanbul’da, dijital baskı uygulamalarından LED teknolojilere, tabelalardan reklam malzemelerine kadar KOBİ’lerin işini kolaylaştıracak pek çok yeni teknoloji bir arada sergileniyor.

28 Kasım – 01 Aralık tarihlerinde 15.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul’da bu sene 30 ülkeden 430 katılımcı en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarını sergileyecek. “Avrupa dahil, alanında her yıl düzenlenen en büyük uluslararası ticari etkinlik” ünvanını 15 yıldır elinde bulunduran ve Türkiye’nin global fuar markalarından birisi olan SIGN İstanbul, kurumsallaşmak ve markalaşmak isteyen KOBİ’ler için de büyük önem taşıyor. KOBİ’lerin, en yeni reklam uygulamalarını bir arada görme fırsatı bulacağı fuarda dijital baskı teknolojileri, LED ürünler, iç ve dış mekan LED ekranlar, display sistemleri, satış noktası çözümleri, tabela malzemeleri, bayrak ve flamalar, reklam uygulama malzemeleri, yazılımlar ve endüstriyel reklamla ilgili tüm yenilikler bir arada sergileniyor.

KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu reklam çözümlerin mutfağı Atölye SIGN İstanbul’da

SIGN İstanbul’da bu yıl ilk defa reklamın mutfağı da görüceye çıkıyor. Fuar alanına kurulacak reklam atölyesinde 4 gün boyunca dijital baskı, tabela, Led, serigrafi gibi endüstriyel reklam üretimleri, ziyaretçilerin önünde gerçekleştirilecek. Bu sayede özellikle bu uygulamaları daha önce kullanmamış olan KOBİ temsilcileri, ihtiyaç duydukları reklam malzemelerinin neler olduğunu ve bunların nasıl üretildiğini yerinde görebilecek.

28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihlerinde düzenlenecek fuar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.