KOSGEB DESTEKLERİ AÇIKLANDI
09 – 12 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KOSGEB DESTEKLERİ AÇIKLANDI

22. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, KOSGEB 2020 yılı yurt içi fuar desteği kapsamında! 

Fuara katılacak firmalarımızın yararlanabileceği KOSGEB destekleri hakkında detaylı bilgi ve başvuru için KOSGEB danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

SIGN İstanbul Katılımcısı Olmanın Avantajları

Markanızı rakiplerinizin önüne taşıyarak yeni iş bağlantıları oluşturun ve satın almacılarla bir araya gelin! 17-20 Eylül 2020 tarihlerinde Tüyap'ta gerçekleşecek olan SIGN İstanbul, endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri üreticilerini yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacı ile buluşturacak. KOSGEB yurt içi fuarlar desteği kapsamına alınan fuar katılımcıları için yeni yılda ticaret hacmi yaratarak firmaların ihracat rakamlarını artıracak.

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

Dört gün boyunca 25.000 + satın almacı SIGN İstanbul'u ziyaret edecek. Doğru kişilerle tanışmak için doğru yerdesiniz.

MÜKEMMEL KONUM

Avrasya’nın endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri pazarının merkezinde olun. Türkiye konumunu avantaja çevirin!

FİRMANIZI ÖNE ÇIKARIN

Markanızı binlerce yerli ve uluslararası satın almacı önüne çıkarıyoruz. SIGN İstanbul markanız için en ideal platformu sunuyor!

Endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri sektörü liderleri arasında yer almak ve SIGN İstanbul'un sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN