Lidya Grup Sign Fuarı’nda sektördeki gücünü sergileyecek
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Lidya Grup Sign Fuarı’nda sektördeki gücünü sergileyecek

Lidya Grup, yeni ürün ve teknolojilerle sektörde yine dengeleri değiştirecek

Bekir Öz: “Lidya Grup Sign Fuarı’nda sektördeki gücünü sergileyecek”

Lidya Grup Sign Fuarı’ndaki genişleyen metrekaresi ve sergilediği yeni ürünlerle 2016 yılına hızlı gireceğinin sinyallerini verdi. Baskı maliyetini 1/7 oranında düşüren Epson B Serisi, ofsete alternatif gösterilen Ultra HD Xerox Versant 80, altın sarısı ve metalik gümüş baskı yapabilen Xerox Color1000i ile lansmanı yapılacak Fuji F Serisi birçok yatırımcının planlarını değiştirecek. Fuarların Lidya Grup için önemine vurgu yapan Bekir Öz “Her sene büyük özenle hazırlandığımız fuarlara bakışımız rakiplerimizden farklı. Biz, bu yıl da ürün tarafında çözüm, hizmet tarafında kurumsal gücümüzü sergileyeceğiz. Yatırım yapmak ya da varolan yatırımını büyütmek isteyen tüm girişimcileri bekliyoruz” dedi.

Yanlış okumadınız; bu mürekkebin litresi 50 Dolar!!!

Epson B Serisi

Epson B Serisi
İlk kez Sign Fuarı ’nda görücüye çıkan Epson B serisi 6000 ve 7000 ürünleri baskı merkezleri için inanılması zor bir maliyet avantajı sunuyor. Litresi 50 USD’a gelen mürekkep tüketimi, baskı maliyetlerini 1/7 oranında azaltıyor.

Ultra HD dijital üretim makinası

Xerox Versant 80

Xerox Versant 80
Dijitalde ofsete meydan okuyan bir baskı kalitesi sergileyen Xerox Versant 80, ofsetin dijitale geçişini hızlandırırken sektörün iş hacmini de artırıyor. Dijitalde ofset baskı kalitesine ulaşan bu seri, mat baskı yapabilmesiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Xerox Versant 80, dakikada 80 sayfa 2400X2400 dpi standart baskı çözünürlüğünün yanı sıra 10 bit derinliğinde 1200 X1200 dpi gibi çok kaliteli renderlama (RIP) yapma imkanı sunuyor. Tek geçişte arkalı önlü (dubleks) dakikada 200 görüntü tarayabilen Xerox Versant 80, boyutları 330 mmx488 mm’ye ulaşan 52 gramdan 350 gr ağırlıktaki kuşe, kaplanmamış, sekmeli, polyester, dokulu ve renkli gibi birçok medya türüne baskı yapabiliyor. Delme, istifleme, kesme ve full bleed gibi son işlem uygulamalarına da imkan veren Xerox Versant 80, işletmelerin iş hacimlerini ve uygulama çeşitliliğini artırarak yeni iş fırsatları vadediyor. Pratik kullanıcı arayüzü; baskı, tarama ve kopyalama işlemleri ile işlem durumu görüntüleme ve bakım fonksiyonları için hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor. Toner haznesinin rezerv özelliği baskı işlemlerinin kesintisiz devam edebilmesi için gerekli toneri her zaman haznesinde bulundurmayı sağlarken, sisteme toner yüklemek için baskı işlemlerine ara verilmesinin önüne geçiyor.

Altın sarısı ve metalik gümüş baskı

Xerox Color1000i
Xerox, altın sarısı ve metalik gümüş basma özelliği ile baskı teknolojilerine yeni bir soluk getiriyor. Bu renkler Pantone kataloğunda 877c ve 871c renklerini birebir karşılıyor. Xerox Color1000i’nin tam renkli baskı sistemi, ayrı bir işleme gerek duyulmadan baskı esnasında kısmi ve değişken şeffaf tonerle baskı malzemesini kaplayabiliyor, altın sarısı ve metalik gümüş renkte baskı yapabiliyor. Bunun yanısıra clear toner ile kısmi parlatma özelliği sunan Color1000i, toplam 7 renk olarak kullanılabiliyor. Ara renk tonlarını ve ince ayrıntıları kusursuz şekilde basabilen Xerox Color1000i, EA kuru mürekkep teknolojisi ile 2400 x 2400 dpi çözünürlüğünde baskı yapıyor. Baskı hızı saatte 6.000 sayfaya ulaşan Xerox Color1000i, 330mm x 488mm ebatlarına kadar, 55gr - 350gr arası ağırlıktaki medyalara esnek sonlandırıcı seçenekleri sunuyor.

Yüksek hız, yüksek kalite

Xerox D125
Hız hız ve kaliteyi aynı potada eritiyor. Kaliteden ödün vermeyen hızlı baskı... İlk kopya kalitesinde saatte 7500 sayfa baskı yapabiliyor.

Fotoğraf kalitesinde UV baskı...

Fuji LED 1600
Hem rulo hem tabaka baskı özelliği bulunan Fuji LED 1600, 13 mm’ye kadar farklı malzemelere baskı yapabiliyor. Spot renklere ek beyaz ve lak da basabilen Fuji LED 1600 fotoğraf kalitesinde UV baskı imkanı sunuyor.

Lidya Grup ile ilgili bilgi almak için: www.lidyagrup.com.tr