21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Matbaa teknolojilerindeki dijital yenilikler SIGN İstanbul 2016’da

18. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, matbaa sektörüne yönelik farklı baskı teknolojileri ve uygulamalarına da ev sahipliği yapacak. İFO Fuarcılık tarafından,
29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyonda matbaacılar, üretim sürecini tamamlayan, hız, kalite ve malzeme çeşitliliğine olanak sunan dijital teknolojilerden serigrafiye, tampon baskısından geniş ebatlı fotografik baskıya, toner, kartuş ve mürekkeplerden baskı sarf malzemelerine kadar ihtiyaçları olan tüm çözümleri bir arada bulacak.

“Avrasya’nın, alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu” SIGN İstanbul 2016, aralarında dünya markalarının da yer aldığı 32 ülkeden 450 firmanın katılımına sahne olacak. Bu yıl 18.’si düzenlenen fuarda, matbaa sektörünü yakından ilgilendiren baskı teknolojileri ve uygulamaları da sergilenecek. SIGN İstanbul 2016’da matbaacılar, üretim süreçlerini tamamlayan hızlı, kaliteli ve malzeme çeşitliliğine olanak sağlayan dijital baskı teknolojilerine dair makine ve ekipmanları bir arada bulabilecek.

Endüstriyel reklama dair her şey bu fuarda!

Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2016, baskı teknolojileri dışında; reklam uygulama ekipman ve malzemeleri, LED ve ışıklandırma ekipmanları, montaj ekipman ve malzemeleri, tasarım ve grafik sanatları için ekipman ve malzemeler, reklam tabelaları, yönlendirme ve bilgi sistemleri, tasarım ve display sistemleri, ses, ışık ve görüntü sistemleri, dekoratif aydınlatma ile outdoor medya pazarlama gibi endüstriyel reklamın tüm alt başlıklarını çatısı altında topluyor. Fuarda ayrıca yeni nesil 3 boyutlu baskı teknolojileri 3D Printshow özel bölümünde sergileniyor.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.