OKI, SIGN İstanbul 2015’te Grafik Sanatları yazıcılarını tanıtıyor
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OKI, SIGN İstanbul 2015’te Grafik Sanatları yazıcılarını tanıtıyor

OKI sektörde alanında bir ilk olan, 5 renkli baskı yapan, dijital LED A3 yazıcısı ES9541 modelini ve beyaz tonerli LED yazıcılarını SIGN İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşturuyor. Ziyaretçiler 12. Salon F-20’de bulunan OKI standında yenilikçi baskı çözümleriyle tanışıp, baskı süreçlerini inceleyip, bilgi alabilecekler.

OKI’nin sektörde bir ilk niteliğindeki 5 renkli yazıcısı CMYK+1 spot renkte baskı özelliğine sahip olup, renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği ile ön plana çıkıyor. 5 Renkli yazıcı ES951 Avrupa’da Viscom ve Good Design Ödüllerine sahip bulunuyor.

OKI’nin beyaz tonerli A4 yazıcısı C711WT ve A3 yazıcısı C920WT çok çeşitli medyalara veya zeminlere direkt veya transfer medya aracılığıyla baskı imkanı sunuyor.

OKI LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen “A4 C711WT” ve “A3 C920WT” yazıcılar gelişmiş özellikleri ve uygun toplam satın alma maliyetleri ile dijital baskı merkezleri, hediyelik eşya dükkanları (Gift Shop), promosyon firmaları ve işini gerçeğe dönüştürmek isteyen tasarımcılar için çok mükemmel çözümler sunuyor.

OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra fuar katılımına ilişkin olarak şunları söyledi:
“Geçtiğimiz yıl katıldığımız SIGN İstanbul 2014’te OKI ürün ve çözümlerimiz çok yüksek bir ilgi gördü ve ziyaretçilerimiz ile çok verimli bir iletişim ortamı oluştu.
SIGN İstanbul 2015’te de,OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, yenilikçi Grafik Sanatları yazıcılarımızı fuarın seçkin katılımcıları ile buluşturacağımız için mutluyuz, baskı profesyonellerini standımıza bekliyoruz.”