OKI, SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OKI, SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşacak

OKI, bugünün ve yarının işletmelerinin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış, profesyonel kurum içi yazıcı, uygulama ve hizmetler yaratmaya adanmış küresel bir marka olan OKI Data Corporation’ın bünyesinde faaliyet göstermektedir.

OKI, 60 yılı aşkın bir süredir, dünya çapında gelişmiş baskı çözümleri sunarak büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını destekleyen teknolojileri hayata geçirmektedir. Geliştirdiği dijital LED baskı teknolojisi ile OKI yüksek çözünürlüklü, çevre dostu baskı aletleri sunulmasında pazarda öncülük etmiştir.

OKI, kartvizitlerden billboard’lara kadar farklı baskı çözümleri sunan yazıcı portföyünün yanısıra E-64s, M-64s ve H3-104s ürünlerinden oluşan ColorPainter Premium Ailesi’ni ve daha bir çok ürününü SIGN İstanbul’da 12. Salon F10’da sergileyecek.

Yüksek görüntü kalitesi sunan, iç mekan ve dış mekan baskısı için ideal, yenilenmiş geniş format yazıcıların yanında, neon baskı, beyaz mürekkep baskı ve CMYK+1 baskı gibi yaratıcı fikirleri besleyen CMYK baskının ötesinde uygulamalar tanıtılacak. Kumaştan kupaya her tür malzeme üzerine yüksek kalitede baskı yapmayı sağlayan transfer baskı tekniği de stantta görülebilecek uygulamalar arasında…

Stantta, E-64s, M-64s ve H3-104s ürünlerinden oluşan ColorPainter Premium Ailesi’nin yanında, yaratıcı işlere odaklı OKI Pro Serisi ürünlerinden beş istasyonlu LED baskı makinesi Pro9541, beş istasyonlu ve otomatik zarf basma - besleme üniteli Pro9542, ilk kez SIGN İstanbul’da sergilenecek beyaz tonerli transfer medya makinesi Pro8432WT ve neon tonerli A4 yazıcı Pro6410 demoları gerçekleştirilecek.