OKI Sign İstanbul’da 5 renkli yazıcısını tanıtıyor
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OKI Sign İstanbul’da 5 renkli yazıcısını tanıtıyor

OKI Sign İstanbul’da, aralarında 5 renkli baskı yapan  ES9541’inde bulunduğu  Grafik Sanatlar yazıcılarını tanıtıyor

OKI sektörde alanında bir ilk olan ve büyük heyecanla karşılanan, 5 renkli baskı yapan,  yeni bir buluş niteliğindeki dijital LED A3 yazıcısı ES9541 modelini ve  Beyaz tonerli  LED yazıcılarını Sign İstanbul’da tanıtıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’nda F20 no’lu OKI standını ziyaret eden katılımcılar, OKI’nin, inovasyon yeteneğini kullanarak grafik sanatları sektörüne özel olarak geliştirdiği, renk profesyonellerine sunduğu baskı çözümleri ve uzman ürünleri inceleyerek  bilgi alabilecekler.

Fuar kapsamında  tanıtılacak olan OKI’nin yeni buluşu 5 renkli yazıcısı ES9541, CMYK+1 spot renkte baskı yapıyor, renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği ile ön plana çıkıyor. Çok çeşitli medyalara, renkli zeminlere baskı, tişört ve kişiye özel promosyon tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda yenilikçi çözümler sunan yeni yazıcı  Avrupa’da Viscom ve Good Design Ödüllerine sahip bulunuyor.

OKI’nin Grafik Sanatlar sektörüne yönelik olarak geliştirdiği diğer ürünleri: beyaz tonerli renkli A4 yazıcı C711WT,  beyaz tonerli A3 renkli yazı C920WT ve olağanüstü baskı kalitesi ile 360 gr’a baskı yapma özelliğine sahip, A3 renkli yazıcı C931’de OKI standında yer alıyor.

OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, Sign İstanbul 2014’ün OKI’nin yenilikçi çözümlerinin baskı profesyoneleri tarafından tanınması için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, “OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, yenilikçi Grafik Sanatları  yazıcılarımızı Sign İstanbul’un seçkin katılımcıları ile buluşturacağımız için mutluyuz, baskı profesyonellerini standımıza bekliyoruz” dedi.