OKI’nin beyaz baskısı Sign İstanbul’da yoğun ilgi gördü - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

OKI’nin beyaz baskısı Sign İstanbul’da yoğun ilgi gördü

OKI’nin Sign İstanbul’da, beyaz ve şeffaf baskı yapan Grafik Sanatlar yazıcılarını tanıttığı standına çok sayıda profesyonel yoğun ilgi gösterdi. OKI Türkiye Genel Müdür Lusi Adut, gösterilen ilgiden dolayı sektör profesyonellerine teşekkür etti.

OKI Stand

OKI, Sign İstanbul 2015 Fuarı’na Grafik Sanatları yazıcıları ile katıldı. ‘Beyazın Gücünü Keşfedin’ konsepti ile hazırlanan stantta sergilenen, beyaz tonerli renkli A3 yazıcı ES9420WT, alanında bir ilk olan, yeni bir buluş niteliğindeki 5 renkli baskı yapan dijital LED A3 yazıcı ES9541 ve olağanüstü baskı kalitesi ile 360 gr’a baskı yapma özelliğine sahip A3 renkli yazıcı ES9431 sektör profesyonellerinden yoğun ilgi gördü.

Grafik Sanatları yazıcıları, transfer baskı özellikleri ile serigrafi ve benzeri yöntemler ile yapılan işlemleri kısalttıkları, sınırlı sayıda prova baskı almak için üstlenilen maliyetleri düşürdükleri, çok farklı transfer medyaları ile çok farklı yüzeylere baskı yapma olanağı sağladıkları; aynı zamanda yüksek kalitede renkli baskı ve ofis baskısı da yapabildikleri için toplam sahip olma maliyeti son derece uygun olan makineler olarak tanınıyor.. OKI teknolojisinin sağladığı bu avantajlar, OKI Türkiye’nin yaygın servis ağı ile destekleniyor.

PROFESYONELLERE TEŞEKKÜR

OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi AdutOKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut, Sign İstanbul 2015’de sergilenen OKI’nin yenilikçi ürün ve çözümlerinin yoğun ilgi görmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek şunları söyledi:
“OKI olarak Sign İstanbul’a ikinci kez katıldık. Bizim açımızdan son derece yararlı verimli bir fuar oldu. OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip Grafik Sanatları yazıcılarımıza gösterilen ilgiden dolayı mutluluk duyduk. Fuar boyunca standımızı farklı ülkelerden çok sayıda profesyonel ziyaret ederek bilgi aldı, uygulamalarımızı izledi ve kendi alanlarına ilişkin detaylı sorular sordu. Ziyaretçi yoğunluğu kadar, bu kitlenin bilinçli ve bilgili olması, yazıcı serimizi daha fazla tanımak için uzun zaman geçirmeleri ve yeni iş bağlantılarının oluşması bizi çok memnun etti. Gösterdikleri ilgi için sektör profesyonellerine teşekkür ediyoruz.”

BEYAZ BASKI

Fuar boyunca, renk profesyonelleri, dijital baskı merkezleri, reklam ajansları ve kağıdın yanısıra transfer kağıdı aracılığıyla farklı medyalara baskı veya prova baskı yapan promosyon firmaları temsilcileri, çeşitli medyalara satış noktası materyalleri, parlak ve renkli broşürler, kırtasiye ürünleri, kartvizitler, davetiyeler, menüler, el ilanları baskısı, renkli tişört üretimi yapan Dijital Baskı Merkezleri ve özellikle renkli zemine beyaz baskı ihtiyacı olanlar, hem uygulama ve çözümleri yerinde görme, hem de detaylı sorular sorma olanağını yakaladılar.

YENİ SATIN ALMA

OKI yazıcı sektöründeki genişlemesini OKI Data Corporation (ODC) ile Seiko Instruments Inc. (“SII”) arasında hisse alım anlaşması imzalayarak sürdürüyor. Anlaşma ile OKI Data Corporation, SII’ın iştiraki olan Seiko Infotech Inc.’in (“SIIT”) geniş formatlı yazıcı iş kolunu satın alıyor. Şirketin transferi 1 Ekim 2015’e kadar tamamlanacak. Satın alma ile OKI Data Corporation, SII’ın elinde bulunan Sign ve LED grafik plotter için kullanılan geniş formatlı inkjet yazıcılar portföyünün yanı sıra, ilgili satış kanalları ile birlikte teknoloji ve geliştirme kaynaklarına da sahip olacak. Böylece, “yüksek katma değerli yazıcı” alanında OKI’nin büyümesi devam edecek.