31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Önce Zirve, Sonra Fuar

“Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olarak kabul edilen Sign İstanbul, Eylül 2015’te 17. kez kapılarını açıyor. Büyük buluşma öncesinde ise 6-7 Mayıs tarihlerinde Türkiye’de ilk kez IPS Endüstriyel Baskı Zirvesi gerçekleştiriliyor.

3 kıtadan gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle, endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin uluslararası buluşması halini alan Sign İstanbul, 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde düzenleniyor. İFO Fuarcılık tarafından 17.’si organize edilen fuara, bir önceki buluşmada olduğu gibi TÜYAP’ın Beylikdüzü’ndeki yeni büyük salonları ev sahipliği yapacak. Sign İstanbul 2015 öncesinde ise Türkiye’de ilk kez Industrial Print Summit (IPS) / Endüstriyel Baskı Zirvesi gerçekleştirilecek. Tekstilden deriye, seramikten cama, mobilyadan zemine, ambalajdan, otomotiv ve medikale kadar yüzlerce farklı imalat alanındaki üretim aşamalarından birisi olan “Endüstriyel Baskı” konusunun tüm boyutlarıyla ele alınacağı zirve, 6-7 Mayıs tarihlerinde WOW İstanbul Convention Center’da yapılacak. IPS İstanbul 2015’te katılımcılar; serigrafi, tampon (pad), dijital, flekso, inkjet ve 3D baskı ile ilgili teknolojik gelişmelerin yanı sıra, endüstriyel baskının kendi imalat sanayilerine sunduğu olanaklarla tanışma fırsatı bulacak.

“Sign Teknolojisi, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil Baskı ve Serigrafi Teknolojisi ile Görsel iletişim” ana başlıkları altında endüstriyel reklama dair tüm ulusal ve uluslararası yeniliklerin bir arada sergilendiği Sign İstanbul, Eylül 2015’teki 17. buluşmaya hazırlanıyor. Tüyap Beylikdüzü’nün yeni büyük salonlarına taşınan fuar, 2014 hedeflerinin %20 üzerine çıkarken, 2015 yılında da benzer bir büyüme oranı bekliyor.

Tarsus Group, “3D Print Show” tecrübesini Sign İstanbul’a taşıyor!

Sign İstanbul’un düzenleyicisi İFO Fuarcılık’ın da bünyesinde olduğu Tarsus Group, yıl boyunca Dünya’nın farklı noktalarında “3D Print Show Serisi” organize ediyor. Geride kalan Eylül ve Ekim aylarında sırasıyla Londra ve Paris ayakları gerçekleştirilen serinin bir sonraki buluşması New York ve ardından Dubai olacak. Tarsus Group, 3D baskı dünyasını buluşturduğu bu organizasyondaki bilgi, birikim ve networkünü de Sign İstanbul 2015’e taşıyacak.

 

4 Kıta, Eylül 2015’te yeniden İstanbul’da

Dünyanın farklı coğrafyalarından katılımcılara ve ziyaretçilere ev sahipliği yapan, bu özelliği ile de kıtaları buluşturan bir organizasyon olarak öne çıkan Sign İstanbul, geride kalan 16 fuarda olduğu gibi 2015 Eylül’ünde de dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörlerinin uluslararası ölçekteki öncelikli buluşma adresi olacak.

Sign İstanbul 2015, IPS İstanbul 2015 ve 3D Print Show etkinlikleri hakkında detaylı bilgi için;

www.signistanbul.com
www.ipsistanbul.com
www.3dprintshow.com