OTS, dijital baskı ve mimari çözümleri ile görsel iletişim ve reklam malzemelerini SIGN İstanbul’da sergileyecek - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

OTS, dijital baskı ve mimari çözümleri ile görsel iletişim ve reklam malzemelerini SIGN İstanbul’da sergileyecek

OTS İç ve Dış Ticaret A.Ş. 1987 yılından beri dijital baskı çözümleri, mimari çözümler, görsel iletişim ve reklam malzemeleri konusunda lider markalarla sektöre hizmet vermektedir. Firma, dünya çapında tanınan reklam malzeme toptancısı olan Spandex ile 2014 de imzaladığı ortaklıkla Spandex grup şirketlerinden biri olmuştur. Spandex, tabela, reklamcılık ve dijital baskı ürünlerinde, lider firmaların tedarikçisi olarak dünya genelinde hizmet vermektedir. 15 farklı ülkedeki ofisleriyle, 23 depodan günlük 5500 sevkiyat kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle kaliteli ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmaktadır.

Öncü firmaları bir araya getirerek; sektördeki yenilik ve güncel gelişmelerin yakından takip edilmesine olanak sağlayan bir organizasyon olarak değerlendirdiği SIGN İstanbul’da OTS; dijital, tekstil ve transfer baskı alanlarında mümessilliğini yaptığı markaların dijital baskı ve mimari çözümleri ile görsel iletişim ve reklam malzemelerini ve uygulama metotlarını 29 Eylül - 2 Ekim tarihlerinde 12. Salon C-52 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

Bu yıl SIGN İstanbul Fuarı’na çok daha farklı bir konseptle katılan firma; yeni ürünleri uygulamalı olarak ziyaretçileriyle paylaşmaya hazırlanıyor. Bu şekilde, ürünlerin kullanım alanları hakkında ziyaretçilerine fikir vermek ve böylelikle satışını yaptığı tüm reklam çözümlerinin günlük yaşantımızda her yerde kullanılabileceğini vurgulamayı amaçlıyor. OTS, reklam sektöründe hizmet veren değerli ziyaretçilerini standında ağırlayıp yeni ürünlerini tanıtacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

3M, A.BERGER, ADKINS, APDENMARK, ARLON, AVERY DENNISON, BORDEAUX, COLDENHOVE, EURODROP, HEXIS, IMAGEPERFECT, INEDIT, INNOPLASTICS, INSTA, J-TECK, NAZDAR, OKI, PAPERGRAPHICS, POLI-TAPE, POLYCHROMAL, ROLAND, SAWGRASS, TEXPAPER, THEMAGICTOUCH, UNISUB

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Araç kaplama ürünleri,

Reklam malzemeleri,

Mimari ürünler,

Presler

Dijital tekstil baskı ve tekstil folyoları

Masaüstü sublimasyon baskı sistemleri ve ürünleri

Lazer yazıcılar ve kağıtları

Kazıma plakaları ve eloksallı alüminyum baskı

Geniş format yazıcı ve plotterlar

Mürekkepler