OTS SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OTS SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor

Reklam sektörünün güçlü markalarını yurt çapındaki müşterilerine yüksek teknik bilgi ve uzmanlık ile sunan ve reklam toptancısı Spandex’in Türkiye şirketi olan OTS SIGN İstanbulda ziyaretçileriyle buluşacak. Roland plotter, 3M, Arlon, A.Berger baskı , Nazdar solvent gibi markalarını sergileyecek olan OTS 12. Salon D-22’de ziyaret edilebilir.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

-Makine grubunda; Roland plotter, bas – kes ve UV makineler, Sawgrass masa üstü sublimasyon yazıcılar, OKI lazer yazıcılar ile Insta ve Adkins marka transfer baskı presleri.

-Folyo grubunda; 3M, Arlon, Avery Denisson, Hexis, Image Perfect ve Poli-Tape folyolar.

- Kumaş grubunda; A.Berger baskı kumaşları.

-Mürekkep grubunda; Nazdar solvent, eco-solvent ve UV mürekkepler, SPC Sublim sublimasyon mürekkepleri ve Print Rite sublimasyon mürekkepleri.

-Sublimasyon kağıt grubunda; Coldenhove sublimasyon mürekkepleri ve Texpaper koruma kağıtları.

-Flex grubunda; Politape flex ve flock ürünleri.

-Masaüstü sublimasyon grubunda; Sawgrass yazıcı ve mürekkepler, Unisub ve Chromaluxe baskı malzemeleri, sublimasyon metaller, plaketler, isimlikler, kupalar, bayraklar ve birçok promosyon malzemesi.

-Transfer baskı kağıdı grubunda; The Magic Touch transfer baskı kağıtları.

-Kazıma plakalarında; Innograv lazer ve pantograf kazıma plakaları.

Fuar alanında uygulamalı olarak tanıtılacak ürünlerin başında araç kaplama folyoları, 3M Di-Noc ve Fasara dekor folyoları, Roland bas-kes ve UV yazıcılar sayılabilir.