OTS, SIGN İstanbul’un 20.yılında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

OTS, SIGN İstanbul’un 20.yılında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor

OTS İç ve Dış Ticaret A.Ş 1987 yılından beri dijital baskı çözümleri, mimari çözümler, görsel iletişim ve reklam malzemeleri konusunda lider markalarla sektöre hizmet vermektedir. Firma dünyanın en büyük reklam malzeme toptancısı olan Spandex ile 2014 de imzaladığı ortaklıkla, Spandex grup şirketlerinden biri olmuştur. Spandex, tabela, reklamcılık ve dijital baskı ürünlerinde, lider firmaların tedarikçisi olarak dünya geneline hizmet vermektedir. 15 farklı ülkedeki ofisleriyle, 23 depodan günlük 5500 sevkiyat kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle kaliteli ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmaktadır.

Bu yıl SIGN İstanbul’a geçen sene bir hayli ilgi çeken konseptiyle katılacak olan OTS, yeni ürünlerini yine uygulamalı olarak ziyaretçileriyle paylaşmaya hazırlanıyor. SIGN İstanbul fuarının her sene öncü firmaları bir araya getirerek sektördeki yeniliklerin ve güncel gelişmelerin yakından takip edilmesine olanak sağladığını belirten OTS, fuarda 12.Salon D-22 nolu standında ziyaretçileriyle buluşacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

3M, A.BERGER, ADKINS, APDENMARK, ARLON, AVERY DENNISON, BORDEAUX, COLDENHOVE, EURODROP, HEXIS, IMAGEPERFECT, INEDIT, INNOPLASTICS, INSTA, J-TECK, NAZDAR, OKI, PAPERGRAPHICS, POLI-TAPE, POLYCHROMAL, ROLAND, SAWGRASS, TEXPAPER, THEMAGICTOUCH, UNISUB

Fuarda Sergilenecek Ürünler:

Araç kaplama ürünleri,

Reklam malzemeleri,

Mimari ürünler,

Presler

Dijital tekstil baskı ve tekstil folyoları

Masaüstü sublimasyon baskı sistemleri ve ürünleri

Lazer yazıcılar ve kağıtları

Kazıma plakaları ve eloksallı alüminyum baskı

Geniş format yazıcı ve plotterlar

Mürekkepler