Prodigital, SIGN İstanbul 2019’da Geniş Makine Portföyünü Tanıtacak!
TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Prodigital, SIGN İstanbul 2019’da Geniş Makine Portföyünü Tanıtacak!

25 yıldan fazladır reklam, tekstil-matbaa ve endüstriyel alanlara makine ve malzeme konusunda satış ve servis hizmeti veren Prodigital, birçok uluslararası markanın Türkiye ve çevre ülkeleri distribütörlüklerini yapmaktadır. Başlıca uluslararası markaları arasında Gongzheng, Dilli, Mutoh, Aristo yer alırken, ayrıca fason üretim yaptığı Proprint ve Protexjet markaları da mevcuttur.

Dijital tekstil sektöründeki tecrübesi ile süblime tekstil baskı makineleri, halı baskı hatları, ev tekstili baskı makineleri, direkt tekstil baskı makineleri, tekstil ön işlem ve son işlem makineleri, dijital tekstil boyaları, transfer kağıdı, koruma kağıdı, tekstil RIP programları, makine yedek parçaları, satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir.

Endüstriyel alanlarda ahşap, cam, ambalaj, inşaat, dekorasyon gibi sektörlere yönelik büyük ebat endüstriyel UV baskı makineleri, dijital kesim sistemleri ile üretime destek olmaktadır.

Uzun yıllardır aralıksız olarak SIGN İstanbul’da yer alan Prodigital, Eylül ayındaki fuara da geniş bir makine portföyü ile katılacak. Fuarda ekosolvent, solvent masaüstü UV, hibrit UV, RTR UV, tekstil baskı, tişört baskı, bayrak makinesi ve diğer kesici sistemlerini 12 Hall E-20 no’lu standında tanıtacak.