SARNİKON & OSRAM SIGN İstanbul’da Sizleri Bekliyor Olacak!
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SARNİKON & OSRAM SIGN İstanbul’da Sizleri Bekliyor Olacak!

LED’li Aydınlatma sektörünün lider firmalarından Sarnikon, elektronik ve aydınlatma sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda alüminyum soğutucu, LED kasa, profil, led modül tasarımı, üretimi ve dizgisini gerçekleştirmektedir. Osram OS, Osram DS, Khatod, Wago gibi üreticilerin Türkiye resmi distribütörü olan Sarnikon, güçlü Ar-Ge ve uygulama mühendisleri ile tasarımdan üretime her aşamada müşterilerinin çözüm ortağı olmayı benimsemiştir. Son teknoloji cihazlarla, kaliteyi önemseyerek birden fazla test sürecinden geçirilen, SMD dizgi hattı ile her türlü ihtiyacınıza yanıt verebilecek kapasiteye sahiptir.

LED’e dair kaliteyi önemseyerek, en güvenilir çözüm önerileri ile hizmetinizde olan Sarnikon, SIGN İstanbul 2017’de 14.Salon J-20 nolu standında Osram OS, Osram DS, Sarneks, Wago, Sarnikon’a ait LED kasa, alüminyum soğutucu ve profiller sergileyecek.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri: Backlighting & Signage uygulamalarına yönelik Reklam Panoları, Kanal Harfleri, Işıklı Panolar, Cephe Aydınlatmaları, Dinamik Arka Aydınlatmaları, Armatür içinde Kullanım, Işık havuzu/Dinamik Arka Aydınlatmaları Gergi Tavan Uygulamaları için Osram Sabit Voltaj Sürücüleri (Programlanabilir, DALI, 0-10V , 12V , 24V sürücüler ) , Osram BoxLED, BackLED , Osram Zincir Led Modülleri, Osram Şerit Led’ler.