SDS-Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul 2017’de ziyaretçileriyle buluşacak!
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SDS-Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul 2017’de ziyaretçileriyle buluşacak!

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS, üretim hatlarından çıkan ürünlerin iç piyasa organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla 2006 yılında İstanbul kurulmuştur. Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS, reklam sektörüne hizmet veren firmaların tüm ihtiyaçlarını anında karşılamayı hedefleyen ürün gamı ile Türkiye’nin en kapsamlı tedarik firmasıdır.


Şu an ürün gamında 6000'in üzerinde kalem olan firma, bu malzemelerin büyük bir kısmını stoğunda sürekli bulundurmaktadır. Yalnızca kendi ürettiği ürünlerin değil müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ithal ürünlerin de satışını yapmaktadır. Hedef sektörlerse reklamcılık, inşaat, ambalaj ve otomotivdir. Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, 3 adet plastik levha ekstruderinin, rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin, profesyonel pazarlama kadrolarının ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde 9 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir.

Akrilik levha, pvc foam, display yapışkanlı folyo, vinil, ve dijital baskı makinalarında dünyanın önemli markalarını Türkiye’de temsil eden SDS Reklam, 4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. SIGN İstanbul fuarının uluslararası ziyaretçiler ile farklı sektörlerden insanları bir araya getiren ülkemizin en önemli sektörel fuarı olduğunu belirten SDS Reklam, 12. Salon A-30 ve B-30 no’lu standlarında en yeni ürün ve teknolojilerini sergileyecek.