SDS Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul’da Snapper Display, Liyu ve Mimaki markalarını sergilemeye hazırlanıyor! - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

SDS Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul’da Snapper Display, Liyu ve Mimaki markalarını sergilemeye hazırlanıyor!

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS Satış Destek Sistemleri üretim hatlarından çıkan ürünlerin Türkiye satış organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla İstanbul Bostancı' da kurulmuştur. Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS, kendi sektöründeki firmaların tüm ihtiyaçlarını ilk elden ve güvenle tedarik etmeyi hedeflemiştir.

Şu an 10 şube ve Tuzla merkez dağıtım deposuyla; ürün gamında 8000'in üzerinde kalemle hizmet vermekte olan firmanın her bir şubesi yüksek stok ve satış dağıtım ağıyla çalışmakta, kapıya teslim servis vermektedir.

Faaliyet gösterilen sektörler reklamcılık, inşaat, aydınlatma, asansör, ambalaj ve otomotivdir. Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, led üretim bandının, 6 adet plastik levha ekstruderinin, rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin, profesyonel pazarlama kadrolarının ve Türkiye'deki 9 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir.

Üretim mantığının ve ticaret kültürünün bir mozaiği olan SDS, 1993 yılından bu yana elde edilen tecrübe ve bilgi birikimini uzman beşeri sermayesiyle harmanlayarak hizmet verdiği şirketlerin gereksinimlerini anlamakla kalmayıp bir adım ötesini müşterilerine fikir olarak önermekte ve çözüm ortağı değil çözüm önderi olmaktadır.

SDS Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul 2018’de 12.Salon A-30 & B-30 nolu standında Snapper Display, Liyu ve Mimaki gibi markaların ürünlerini sergileyecek.