Sektörel Ticaretin Kalbi 19-22 Eylül’de SIGN İstanbul’da Atacak!
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörel Ticaretin Kalbi 19-22 Eylül’de SIGN İstanbul’da Atacak!

SIGN İstanbul 2019'da bu sene Anadolu'nun dört bir tarafından büyük alıcılar organizatör firma Tarsus Turkey'in misafiri olarak fuara gelecek.

SIGN İstanbul 2019 içinde gerçekleştirilecek uygulama ile dijital baskı ve endüstriyel reklam sektörünün Anadolu genelindeki büyük alıcıların özel olarak İstanbul'a davet edilerek, doğrudan firmaların kendi standlarında katılımcılarla buluşması sağlanacak.

Tarsus Turkey tarafından bu yıl 21.'si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 19-22 Eylül tarihlerinde kapılarını açıyor. Ticaret bakanlığı'nın da desteklediği, alanında Avrasya'nın en büyük sektör buluşmasına, çoğunluğu doğrudan alıcı pozisyonundaki 22 bin 500 profesyonelin ziyareti bekleniyor.

Eylül ayında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2019’da, Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon ana başlıkları altında en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojiler sergilenecek. Sunduğu çeşitlilikle fark yaratan ve sektöründe yalnızca Türkiye’de değil Avrasya bölgesinde yılın en önemli fuar organizasyonlarının başında gösterilen SIGN İstanbul’a bu yıl 30 ülkeden 350 firma katılacak.