21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörel yeniliklerin ve ticari fırsatların adresi bu yıl da SIGN İstanbul

İFO Fuarcılık tarafından 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında 18.’si düzenlenecek olan SIGN İstanbul 2016 için geri sayım başladı. Endüstriyel reklam ve dijital baskı alanında sektörün tüm aktörlerini bir araya getiren organizasyon, katılımcıları ve ziyaretçileri için bir fuardan beklenenlerin çok daha fazlasını sunuyor.

“Avrasya’nın alanında her yıl gerçekleştirilen en büyük organizasyonu unvanına sahip olan SIGN İstanbul, katılımcılarına, farklı pazarlara açılma, yeni bağlantılar kurma, mevcut işbirliklerini güçlendirme, rakiplerini yerinde görüp analiz etme, bilinirliklerini pekiştirme ve satışlarını artırma fırsatı sağlayacak” diyen İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, yurt içi ve yurt dışından gelecek profesyonel ziyaretçilere ise, sektördeki tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği Eylül’deki buluşmadan maksimum verim alabilmeleri için, en az iki günlerini fuara ayırmalarını tavsiye etti.

18. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nün 11, 12 ve 14 numaralı salonlarında, toplam 30 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek. 32 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenen fuarda aralarında tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ’ler ve reklamveren firmalar, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenlerin olduğu yurt içi ve yurt dışından 21 bin 500 profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

SIGN İstanbul 2016’yı potansiyel müşterileriyle buluşma adresi olarak gören firmalar, yeniliklerini fuara taşıyor…

SIGN İstanbul’u, mevcut ve potansiyel müşterileriyle buluşma noktası ve yeni ürünlerini sergilemek için önemli bir platform olarak gören Liteks Tekstil, fuar süresince kendi tescilli markası olan Pesent'e dijital baskı kanvaslarını sektöre tanıtacak. SIGN İstanbul 2015’te gördükleri yoğun ilginin ardından bu yılki buluşmaya da katılım kararı veren Konica Minolta Türkiye, fuar süresince dijital baskı teknolojilerinin, sektörde halen büyük önem taşıyan geleneksel baskı teknolojilerine entegrasyonu konusunda bilgilerini paylaşacak. Alman Orafol firmasının Türkiye ofisi Orafol Türkiye ise kendinden yapışkanlı folyo ürünlerini uzun yıllardır katılımcısı olduğu SIGN İstanbul’da, sektörün nitelikli ziyaretçileriyle buluşturacak.

Endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair ne varsa çatısı altında toplayan fuar, 3D Printshow İstanbul’a da ev sahipliği yapacak!

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerinekadar sektörün tüm yeniliklerini çatısı altında toplayacak olan SIGN İstanbul 2016, 3 boyutlu baskı teknolojilerinin sergilendiği 3D Printshow İstanbul özel bölümüne de ev sahipliği yapacak.

29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul 2016 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.