31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SEKTÖRÜN YERLİ ÜRETİCİLERİ, DÜNYA MARKALARIYLA BİRLİKTE SIGN İSTANBUL’DA!

Tarsus Türkiye tarafından 24.’sü gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul, endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının, uluslararası lider markalarıyla birlikte Türkiye’nin yerli üreticilerine de ev sahipliği yapacak. Sektördeki yerli oyuncuların, son dönemde özellikle pleksi, folyo, LED, lazer grubu, büyük kesim lazer makineleri, roll up ve kompozit gibi ürünleri kendileri üretmeye başladığını ifade eden Tarsus Türkiye Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, “SIGN İstanbul’a katılacak olan bu Türk girişimci markalarımız, yerli üretim yeniliklerini, dünya ile buluşturacak” dedi.

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının küresel ölçekteki en önemli ticaret buluşmalarından birisi olan SIGN İstanbul, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Tarsus Türkiye tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde 24.’sü düzenlenecek fuarda; dijital baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC router ve frezeler, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, görsel iletişim ve sergileme ürünleri ile 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlası bir arada sergilenecek.

SIGN İstanbul 2023, yerli markaların yeniliklerine de ev sahipliği yapacak

“Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Endüstrisi’ne genellikle global markalar hakim. Bu firmaların neredeyse tamamı her yıl SIGN İstanbul’da yerini alıyor. Son dönemde, özellikle kur faktörünün de etkisiyle kimi ürün gruplarında yerli üretime kayış başladı” diyen Bozkurt, yurt içi ve yurt dışından 24 bin ziyaretçinin, Türkiye’nin sektöre yerli üretim yapan markalarıyla SIGN İstanbul 2023’te buluşacağını açıkladı.

SIGN İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve fuarda katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunmak isteyenler, web sitemizi ziyaret edebilirler.

SIGN İstanbul 2023 I #SHINEYOURSIGN