31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörüne liderlik edenler, bu yıl da SIGN İstanbul’da!

Alanında Avrasya’nın en büyüğü ünvanıyla bu yıl 20. kez kapılarını açmaya hazırlanan SIGN İstanbul, yüzde 90 doluluk oranına ulaştı. HP, Zünd, Mutoh, Efi, Epson, Mimaki, Canon, Oki ve Xerox gibi büyük uluslararası markalar ile PIMMS, Lidya, Met Etiket, SDS ve Mat Kağıt gibi sektörüne liderlik eden firmaların da yer aldığı 20. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 20 Eylül’de kapılarını açıyor. Tarsus Group Türkiye bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen organizasyonu yurt içi ve yurt dışından 22 bin 500 profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Sektörünün uluslararası dev markaları ve sektörüne liderlik eden firmaların da aralarında olduğu 31 ülkeden 410 firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanan SIGN İstanbul 2018’in neredeyse tamamı doldu. 30 bin metrekarelik fuar alanında sınırlı sayıda boş yerin kaldığını söyleyen İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Seda Bozkurt, “Geride kalan 19 organizasyonda olduğu gibi, 20. Buluşma için de sektör devlerinin ilk tercihi yine SIGN İstanbul oldu. Dijital Baskı ve Endüstriyel Reklam alanında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası markalar ile onların temsilcileri, Avrasya’nın en büyüğünde boy gösterecek. Ayrıca pek çok firma da yeni ürün lansmanını ilk defa SIGN İstanbul’da yapacak” dedi.

20-23 Eylül 2018 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2018’de “Sign Teknolojisi”, “Dijital Teknoloji”, “Serigrafi Teknolojisi”, “Görsel İletişim”, “Outdoor Medya Pazarlama” ve “3D Baskı Teknolojisi” alanlarındaki en yeni teknolojiler sergilenecek. Fuarı, bu yıl da aralarında dijital baskı merkezleri, reklam veren KOBİ’ler, tekstil üreticileri, reklam ajansları, matbaacılar, promosyoncular, makine ve malzeme üreticileri, endüstriyel reklam üreticileri, perakende malzeme satıcıları, mimarlar ve mühendislerin olduğu binlerce profesyonel ziyaret edecek.

Katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunmaya hazırlanan SIGN İstanbul 2018’e katılım, online davetiye ve fuar hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.