21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2017 katılımcıları, büyük buluşmaya hazırlanıyor!

SIGN İstanbul 2017 katılımcıları, büyük buluşmaya hazırlanıyor!

Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde 19. kez kapılarını açacak. İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan organizasyona yurt içi ve yurt dışından katılımlar tüm hızıyla devam ederken, fuarda yer alacak firmalar da en yeni ürün ve teknolojilerini SIGN İstanbul 2017’ye taşımaya hazırlanıyor.

SIGN İstanbul 2017, şimdiden yüzde 80 doluluğa ulaştı!

Bu yıl 19.’su gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul’da; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstil dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkacak. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe yılların birikimiyle, Balkanlar’dan, BDT ülkelerine, Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya bu coğrafyadaki tüm sektör profesyonellerine ulaşan fuar, hem katılımcı firmalara hem de ziyaretçilerine global ölçekte yatırım ve işbirliği fırsatları sunuyor. 18 yıllık sektör tecrübesiyle SIGN İstanbul’un bölgesindeki tüm sektör profesyonellerine ulaşan etkili bir fuar olduğunu ifade eden İFO Fuarcılık Fuarlar Proje Direktörü Seda Bozkurt, organizasyonun şimdiden %80 doluluk oranına ulaştığını ve bu seneki buluşmada 400 farklı firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlandıklarının bilgisini verdi.

Türkiye’deki 450 fuar içinde, kendi sektöründe T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği tek organizasyon olan SIGN İstanbul’u, aralarında yurtiçinden ve yurtdışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri ve mimar & mühendislerin olduğu 22 bin 500 profesyonel ziyaret edecek.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek 19. büyük buluşmada yer almak isteyen firmalar organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.