21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul 2017 katılımcılarına, T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan özel destek!

Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan Uluslararı SIGN İstanbul Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen, sektörel nitelikli 16 uluslararası fuardan birisi oldu. Bakanlığın yürürlüğe koyduğu yönetmelik gereği, SIGN İstanbul’a katılan firmalar, yer kirası ve stand konstrüksiyonu için yapacakları harcamaların yüzde 50’ye kadarlık kısmını geri alabiliyor. İFO Fuarcılığın 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 19.’sunu gerçekleştireceği organizasyona 31 ülkeden 400 firmanın katılımı beklenirken, fuarı yurt içi ve yurt dışından 22.500 profesyonelin ziyaret etmesi hedefleniyor.

İhracata yönelik devlet yardımları kararı çerçevesinde hazırlanan 2014/4 sayılı sektörel nitelikli uluslararası yurt içi fuarların desteklenmesine ilişkin karar kapsamında SIGN İstanbul 2017, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği 16 uluslararası fuardan birisi oldu. Bakanlıkça yürürlüğe konulan yönetmelik ve uygulama ile esaslardaki yükümlülükleri yerine getiren SIGN İstanbul 2017’ye katılan firmalar, stand kurulumu ve yer kirası için yapacakları harcamaların yarısını geri alabilecek.

Global ölçekteki her yeni organizasyondan, bir öncekinin üzerinde başarıyla çıkan SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Fuarı, 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 19. kez kapılarını açacak. Fuarda; Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, makine ve ekipman sergilenecek.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek. 19. büyük buluşmada yer almak isteyenler, organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi almak için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.