Sign İstanbul, Şangay’da sektörü temsil etti…
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sign İstanbul, Şangay’da sektörü temsil etti…

Bu yıl, 15. yaşını kutlayan Sign İstanbul Fuarı’nın yılbaşından bu yana devam eden yurt dışı tanıtım turlarının son durağı Şangay oldu. 10-13 Temmuz tarihlerinde 21.’si düzenlenen Şangay Uluslararası Reklamcılık - Sign Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda yer alan Sign İstanbul standı; Rusya’dan Moğolistan’a, Sri Lanka’dan Kenya’ya, Malezya’dan Hindistan’a, birçok ülkeden ziyaretçi akınına uğradı. Organizasyonun gerçekleştirildiği Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi; aynı tarihlerde LED ve Aydınlatma, Baskı Ambalaj ve Kağıt, Convertech China, HD Ekran ve Dijital Tabela Fuarlarına da ev sahipliği yaptı.

Avrupa, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın, sektöründe her yıl düzenlenen en büyük organizasyonu olan Sign İstanbul’un yurt dışındaki tanıtım atağı hız kesmeden devam ediyor. Tarsus Group’un, uluslararası yan organizatörlüğünü üstlendiği Şangay’daki fuarda, Sign İstanbul, tanıtım standı ile yerini aldı.  Bu yıl 21.’si düzenlenen Şangay Uluslararası Reklamcılık - Sign Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda, İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO)  Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur onur konuğu olarak kurdela kesim törenine katıldı. Aytemur ayrıca, fuar organizatörlerinden China Sign Association’ın düzenlediği “Reklam Ekipman Endüstrisi Tedarikçileri Ödül Töreni”ne katılarak, derneğin ödüle layık gördüğü firma temsilcilerine ödüllerini takdim etti.

Çin Halk Cumhuriyeti’nden bir heyet, Sign İstanbul’u ziyaret edecek!

İFO, yurt dışındaki tanıtım etkinlikleri kapsamında, Çin Halk Cumhuriyeti fuarlarında yer alarak, Sign İstanbul’a, hedef pazarlardan daha çok ziyaretçi çekmeyi hedefliyor. Bu kapsamda, Şangay’da gerçekleştirdiği başarılı tanıtım çalışmasıyla ilgi odağı olan Sign İstanbul, 28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihlerinde 15.kez ev sahipliği yapacağı sektör buluşmasında, Shanghai Advertising Association ve China Sign Association üyelerinden oluşan bir heyet, bölge pazarını daha yakından tanıyabilmek için Sign İstanbul fuarını ziyaret etmek üzere İstanbul’a geliyor.

Sign İstanbul, geçtiğimiz Şubat ayında da, yine Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guangzhou şehrinde düzenlenen D-PES Dijital Printers and Engravers Expo Fuarı’nda da onur konuğu olarak yer almıştı. 

Bu yıl 15. Kez kapılarını açacak olan Sign İstanbul hakkında detaylı bilgi ve katılım için, fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.