SIGN İstanbul Ziyaretçi Meclisi Kuruluyor…
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul Ziyaretçi Meclisi Kuruluyor…

Bu yıl 15.’si düzenlenen uluslararası endüstriyel reklam ve baskı teknolojileri fuarı Sign İstanbul, ziyaretçi temsilcilerini bir araya getiriyor…

Tarsus Group iştiraki İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO), bu yıl 15. yılını kutlayan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul için yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor. Sign İstanbul ziyaretçileri ile doğrudan temas kurarak, onların beklentilerine en uygun organizasyonu gerçekleştirmeyi amaçlayan “Ziyaretçi Meclisi” uygulaması, bu alanda bir ilk olması açısından, Türkiye’deki fuarcılık sektörü için de bir örnek oluşturacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan İFO Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur, fuarların asli unsurlarından birsinin ziyaretçiler olduğunu vurgulayarak “Bugüne kadar, yaptığımız ziyaretçi anketleri sayesinde sektör profesyonellerinin fuar ile ilgili görüşlerini ve fuardan beklentilerini yakından takip ettik. Sign İstanbul’un uluslararası ölçekte yakaladığı başarıda, fuarı ziyaretçi beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirmemizin önemli bir katkısı oldu. Bu yıldan itibaren, alanında bir ilk olacak “Sign İstanbul Ziyaretçi Meclisi”ni, son 4 yıl süresince fuarımızı düzenli olarak ziyaret eden endüstriyel reklam üreticileri arasından seçtiğimiz il temsilcileri ile kuruyoruz” dedi. Meclis, ilk toplantısını, 28 Kasım - 1 Aralık 2013 tarihleri arasında 15. kez düzenlenecek olan Sign İstanbul ile eş zamanlı gerçekleştirecek.

Fuarcılık sektörü, yeni bir kavramla tanışıyor: “Ziyaretçi Meclisi”. Sektörde 22 yılı geride bırakan İFO tarafından, SIGN İstanbul kapsamında ilk kez kurulacak olan Meclis, daha organizasyonunun hazırlık aşamasında fuara gelecek ziyaretçilerin beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanmasını temel alacak.

Bölge toplantıları hem endüstriyel reklam üreticilerinin, hem de fuarın
gücüne  güç katacak…

“Ziyaretçi Meclisi” çalışmasının yanı sıra; Sign İstanbul fuarının öncesinde ve sonrasında, “Üreterek güçleniyoruz” adı altında bölge toplantıları organize edeceklerini belirten İFO Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aymetur, ilk etapta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Eskişehir ve Adana illerinde düzenlenecek toplantılarda, bölgedeki endüstriyel reklam üreticileri ile bir araya geleceklerini söyledi. Aytemur; “Bu toplantılarda, yıllardır sektör içerisinde uzmanlaşmış ve firmalarını büyütmeyi başarmış olan endüstriyel reklam üreticilerinin de katılımları ile birlikte sohbetler yapılacak. Her geçen gün yeni katılımlar ile büyüyen sektörde,  üretici firmaların kendilerini nasıl daha iyi tanıtabilecekleri ve rekabet güçlerini nasıl artırabilecekleri konusunda fikirler geliştirilecek. Ayrıca, üreticilerin fuar hakkındaki görüş ve önerilerini de doğrudan dinleme fırsatı bulacağız.” dedi. 

15 yıldır Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri alanında 1 Numaralı fuar organizasyonu olan Sign İstanbul; sergilenen ürün ve hizmetlerin çeşitliliği ile de öne çıkıyor…

“Ziyaretçi Meclisi” uygulaması ile sektöre yeni bir ivme kazandıracak olan İFO, Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri alanında yerli üreticileri ve dünyanın en önemli uluslararası markalarını, Sign İstanbul çatısı altında, bu yıl 15. kez bir araya getiriyor. Ülkemizin bu alandaki başarılı firmaları ile global markaların teknoloji rekabetine ev sahipliği yapacak olan fuarda; Dijital baskı teknolojileri, LED ve LED ekranlar, Tekstil baskı ve serigrafi teknolojileri, CNC ve lazer router’lar, Display sistemleri, Baskı malzemeleri, Satış noktası çözümleri, Tabela malzemeleri, Bayrak ve Flamalar, Reklam uygulama malzemeleri, Reklam sektörüne yönelik yazılımlar ve daha fazlası sergileniyor.

Avrupa, Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin kendi alanında her yıl düzenlenen en büyük organizasyonu: Sign İstanbul

Sign İstanbul, Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri sektöründe, Avrupa, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da her yıl düzenlenen en büyük fuar olma özelliğini sürdürüyor. Bu ünvanını, 2013 yılında da güçlendirerek devam ettirecek olan Sign İstanbul’un ziyaretçileri, 30 ülkeden 430 firmanın teknoloji, ürün ve hizmetlerini yerinde görme fırsatı bulacak.

28 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihlerinde düzenlecek fuar ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.