21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul’da İstanbul Reklam’ın Standını Ziyaret Ederek Hediye Kazanma Şansını Yakalayın!

Alanında Avrasya’nın en büyük sektör buluşması olan ve Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği SIGN İstanbul bu yıl da endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri sektöründeki tüm gelişmelere ayna tutacak. Tüyap’ta gerçekleşecek olan fuarı çoğunluğu doğrudan alıcı pozisyonundaki 22 bin 500 profesyonelin ziyareti bekleniyor.

Tarsus Türkiye tarafından bu yıl 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul ziyaretçilerini çeşitli sürprizler de bekliyor. Bunlardan birisi İstanbul Reklam firmasının kendi standını ziyaret eden firma yetkililerinden dört kişiye hediye edeceği yüksek kalitedeki baskı ürünleri… Her yetkiliye farklı hediyeler verecek olan İstanbul Reklam'ın hediye edeceği ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

1. Kişiye: Partner optik gözlü folyo kesici

2. Kişiye: 20 lt Camelon kokusuz boya veya 15 lt Epson Plus boya

3. Kişiye: 480 m2 dökme vinil

4. Kişiye: 300 m2 One Way Vision veya 250 m2 renkli folyo

19 – 22 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan SIGN İstanbul’da verilecek olan hediye için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir.

·İstanbul Reklam firmasının standında katılım bilgi formu doldurmalısınız.

·Tüzel bir kişilik olup, sektöre ait bir firma adına katılım sağlamalısınız.

·Hediyeyi kazanan firmanın sadece Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermesi gerekmektedir.

·KDV ve nakliye ücreti hediyeyi kazanan firmaya ait olacaktır.

22 Eylül Pazar günü saat 14:00 - 15:00 arasında firmanın vereceği hediye SIGN İstanbul yetkilileri tarafından tespit edilecektir. Hediyeyi kazanmak için fuarın ilk 3 günü firmanın 14. Hall G-20 no’lu standını ziyaret edip, katılım formunu doldurup şansınızı deneyebilirsiniz!