SIGN İstanbul’da Prodigital’in Standını Ziyaret Ederek Hediye Kazanma Şansını Yakalayın!
09 – 12 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

SIGN İstanbul’da Prodigital’in Standını Ziyaret Ederek Hediye Kazanma Şansını Yakalayın!

Tarsus Turkey tarafından 21.’si düzenlenecek olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul ziyaretçilerini bu yıl çeşitli sürprizler bekliyor. Bunlardan birisi de Prodigital firmasının kendi standını ziyaret eden firma yetkililerinden birisine hediye edeceği yüksek kalitedeki ThunderJet X1602 iç ve dış mekan baskı makinesi…

25 yıldan fazladır reklam, tekstil-matbaa ve endüstriyel alanlara makine ve malzeme konusunda satış ve servis hizmeti veren Prodigital, birçok uluslararası markanın Türkiye ve çevre ülkeleri distribütörlüklerini yapmaktadır. Başlıca uluslararası markaları arasında Gongzheng, Dilli, Mutoh, Aristo yer alırken, ayrıca fason üretim yaptığı Proprint ve Protexjet markaları da mevcuttur.

Dijital tekstil sektöründeki tecrübesi ile süblime tekstil baskı makineleri, halı baskı hatları, ev tekstili baskı makineleri, direkt tekstil baskı makineleri, tekstil ön işlem ve son işlem makineleri, dijital tekstil boyaları, transfer kağıdı, koruma kağıdı, tekstil RIP programları, makine yedek parçaları, satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir.

19 – 22 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan SIGN İstanbul’da Prodigital firması tarafından, kendi standını ziyaret eden firma yetkililerinden bir tanesine hediye edilecek olan "ThunderJet X1602 iç ve dış mekan baskı makinesi " ürün özellikleri ise aşağıdaki gibidir.

·2 adet micro piezzo baskı kafası (1,5 pl)

·Piezo variable dot (Grayscale) baskı teknolojisi

·160 cm maksimum baskı eni

·Kartuşlu dökme boya sistemi

·20 kg rulo taşıma kapasitesi

·30 m2/saat üretim baskı hızı

·Otomatik baskı kafası temizleme sistemi

·Akıllı infrared kurutucular (stop and start)

·Enerji tasarruflu, kullanıcı dostu

Uzun yıllardır aralıksız olarak SIGN İstanbul’da yer alan Prodigital firmasını hem zengin ürün yelpazesini görmek, hem de hediye kazanma şansı elde etmek için 12 Hall E-20 no’lu standında ziyaret edebilirsiniz.