Tarsus Turkey, Kadrosunu Tecrübeli İsimle Güçlendirdi
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Tarsus Turkey, Kadrosunu Tecrübeli İsimle Güçlendirdi

6 farklı sektörde toplam 8 farklı pazar lideri B2B fuar organizasyonu gerçekleştiren Tarsus Turkey’de Ulaş KILIÇ, Fuar Direktörü olarak atandı. Kılıç, yeni görevinde Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul’dan sorumlu olacak.

1978 doğumlu Ulaş Kılıç, Sabancı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından University of Malta’da Hizmet Satışı Yönetimi üzerine master yapan Kılıç, eş zamanlı olarak da IELS Scholl’da İngilizce ve İş İngilizcesi eğitim programlarını tamamladı. Profesyonel kariyerine ise 2004 yılında Deloitte’ın Audit Departmanı’nda Denetmen olarak başladı. Ardından Emaar Properties’te Satış Müdürlüğü görevini yürüten Kılıç, son olarak fuarcılık sektöründe global bir firmada Fuar Direktörü olarak yaklaşık 8 yıl çalıştı. Bu süre zarfında 1,5 yıl süren Harvard Business School mentor programı ile Management Essentials eğitimleri kapsamında 5 ayrı sertifika alarak mezuniyet hakkı da elde eden Kılıç, kariyerine Tarsus Turkey Fuar Direktörü olarak devam ediyor.

TARSUS GROUP Hakkında:

1998’deki kuruluşundan bu yana Tarsus Group, geniş bir sektör ve coğrafyada çok sayıda lider markanın sahibi olan küresel bir fuarcılık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tarsus, sağlam bir uluslararası müşteri tabanı geliştirirken, yerel pazarlarda güçlü bir varlık sergilemekte ve olağanüstü pazar bilgisine sahip güçlü bir ekip ile yoluna devam etmektedir.

Tarsus Group, Türkiye pazarına 2011 yılında girmiştir. Tarsus Turkey olarak 2018’de faaliyete başlayan şirket 7 farklı sektörde toplam 8 farklı pazar lideri B2B fuar ile “Ev ve Mutfak Eşyaları” sektöründe 2 farklı dergiden oluşan bir portföye sahiptir. Tarsus Turkey’in ülkemizde gerçekleştirdiği fuarlar Host İstanbul, Gess Türkiye, Zuchex, Zuchex Cairo, SIGN İstanbul, Asansör İstanbul, The Flower and Plant Show ve Komatek fuarlarıdır.

Grubun temel stratejisi, satın almacılarla satıcılar arasındaki ticareti kolaylaştıran ve kendi pazarlarında verimli ve karlı bir şekilde iş yapmalarına yardımcı olacak köprü görevi görmektir. Tarsus, bunu sektöründe kilit rol üstlenen fuarlar, konferanslar, basılı ve dijital medya kanallarıyla yürütmektedir.

Bilgi için: http://www.tarsusturkey.com/