Tecpro Bilgi Teknolojileri 4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak
17-20 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Tecpro Bilgi Teknolojileri 4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak

2005 yılından bu yana müşterilerine katma değerli çözümler sunan Tecpro, geleceğin işlerini yapmak adınaiddiasını her geçen gün arttırmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirketin Ankara ve İzmir’de bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Firma Epson, BenQ, Optoma, Fuji, Eiki, Bixolon, Zebra, Life-Size, Senor, TVS, Wasatch gibi teknolojide dünya lideri birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Tecpro satışını yaptığı ürünlerin yarattığı sinerjiyi kullanarak sektörel çözümler oluşturmakta uzmanlaşmıştır. Tecpro gerek temsil ettiği markaların gerekse birçok dünya markasının Türkiye servis merkezliğini yapmaktadır.

Barındırdığı zengin ürün grubu çeşitliliğiyle SIGN İstanbul fuarının ülkemizde sektörel gelişim açısından çok önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Tecpro, 12.Salon A-10 numaralı standında Epson, Wasatch, Papertec markalı ürünlerini sergileyecek. Ayrıca, süblimasyon transfer’in sadece kumaş üzerine yapılmayacağını cam, metal, taş ve ahşap ürünleri gibi birçok alana hitap ettiğini gösteren uygulamaları da standlarında sergileyecekler.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Epson’un süblimasyon tekstil yazıcıları

F-6200, F-7100 gibi 110 cm.’lik ve 162 cm.’lik süblimasyon yazıcıları

Yeni çift kafalı yazıcı EPSON SC-9200

Direk T-Shirt baskı yazıcısı F2000

Papartec süblimasyon kağıtları