21 – 24 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Tekstil Baskıdaki son yenilikler SIGN İstanbul 2015’te

Özellikle dijital baskı teknolojilerinin sıklıkla kullanıldığı tekstil sektörüne yönelik tüm baskı çözümleri, İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 17.’si gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2015’te sergilenecek.

“Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olarak kabul edilen SIGN İstanbul, 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Dijital baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekranların yanı sıra 3D, küçük ofis ekipmanları, promosyon malzemeleri, ile satış noktasında doğrudan pazarlamaya dair yeniliklere de ev sahipliği yapacak olan fuar, başta dijital teknolojiler olmak üzere tekstil baskıya dair son yenilikleri de bir arada sunacak.

Rekabette öne geçmek isteyen tekstil profesyonelleri için fırsat!

Bu yıl 17. kez organize edilen SIGN İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri fuarında, katılımcıların büyük bir kısmı geçen yıl olduğu gibi yine tekstil sektörüne dönük çözümler sergiliyor olacak. “Tekstil baskıda daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik üretimi amaçlayan firmalar; dijital baskı teknolojilerini her geçen gün daha fazla tercih ediyor” diyen İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, dijital tekstil baskı teknolojilerinin, rekabet koşullarında geride kalmak istemeyen ve değişime ayak uydurmayı hedefleyen firmalar için en uygun seçenekleri bir arada sunduğunu söyledi. Aytemur, global rekabette öne geçmek isteyen tekstil profesyonellerini, sektörlerine dair baskı teknolojilerini yerinde görmek üzere fuara beklediklerini belirtti.

10-13 Eylül 2015 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul fuarında; dijital tekstil baskı makinelerinin yanı sıra, süblime ve transfer baskı makineleri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Tekstil sektörünün profesyonelleri, fuarda dijital tekstil baskı teknolojileri ile birlikte baskı malzemeleri ve tekstil baskı boyalarına dair çözümleri de bulabilecek.

SIGN İstanbul 2015 ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.