31 EKİM – 03 KASIM 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

TEKSTİL BASKININ GELECEĞİ SIGN İSTANBUL’DA ŞEKİLLENİYOR

TARSUS tarafından 21-24 Eylül tarihlerinde 24.’sü gerçekleştirilecek SIGN İstanbul, tekstil baskının geleceğini bugünden şekillendiren yeniliklere de ev sahipliği yapacak. Yeni nesil tekstil baskı makinelerinin tanıtılacağı fuarda, tekstil malzeme üzerine hızlı, ekonomik ve kaliteli baskı yapabilen, daha az su, elektrik ve sarf malzemesi kullanan çevreye duyarlı dijital çözümler ile ink-jet teknolojiler bir arada sergilenecek.

Bu yılki mottosu “Shine Your SIGN” olan SIGN İstanbul 2023 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dijital Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon alanlarına dair yeniliklerin sunulacağı fuarda, Türkiye’nin en çok ihracat yapan sektörlerinden birisi olan hazır giyim ve konfeksiyon alanındaki tekstil baskı çözümleri de ziyaretçileriyle buluşacak. SIGN İstanbul 2023’ü ziyaret edecek tekstil profesyonelleri, başta dijital baskı çözümleri olmak üzere kendi alanlarıyla ilgili tüm yenilikleri bir arada bulabilecek.

Bozkurt; “Tekstil profesyonellerini SIGN İstanbul 2023’e bekliyoruz”

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin bölgesindeki en büyük fuarı SIGN İstanbul’da özellikle tekstil sektörünü doğrudan ilgilendiren baskı teknolojilerinin de yer alacağını açıklayan Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, “SIGN İstanbul 2023, tekstil profesyonelleri için kaçırılmaması gereken bir organizasyon. Özellikle maliyetlerin sürekli arttığı dönemde, üretim giderlerini düşüren çözümler daha çok öne çıkıyor. Fuarımızda, tekstil üzerine her türlü tasarımı, hızlı, pratik ve hepsinden önemlisi uygun maliyetlerle basabilen teknolojiler sergilenecek. Tekstil sektörünün profesyonelleri, bu çözümler sayesinde üretim maliyetlerini aşağı çekerek, rekabette öne geçebilecekler” dedi. 

Tekstil baskıya dair yeniliklerin de bir arada sergileneceği SIGN İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve fuarda katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunmak isteyenler, web sitemizi inceleyebilirler.

SIGN İSTANBUL I #ShineYourSIGN