Türkiye; Mart 2014 yerel seçimlerine, Endüstriyel reklamcılar; 28 Kasım 2013'de ürün ve makine seçimlerine hazırlanıyor… - SIGN İstanbul
English

SIGN İstanbul

Türkiye; Mart 2014 yerel seçimlerine, Endüstriyel reklamcılar; 28 Kasım 2013'de ürün ve makine seçimlerine hazırlanıyor…

Muhtarlık, İlçe Belediye Meclisleri, İlçe Belediye Başkanlıkları, Büyükşehir Belediye Meclisleri, Büyükşehir Belediye Başkanlıkları ve İl Genel Meclisi seçimleri için yürütülen kampanyalar; her seçim döneminde endüstriyel reklam pazarını daha da büyüten ve canlandıran bir hava yaratır. Endüstriyel reklam üreticileri ise bu dönemsel pazar fırsatından daha fazla pay alabilmek için ürün parkını gözden geçirip, yeni teknoloji yatırımları yaparak, kısa süreli kampanyalara uygun olan, fark yaratan ve ekonomik çözümler sunan malzeme seçeneklerini araştırmaya yönelir.

Mart 2014 yerel seçimleri için yapılacak tüm bu hazırlıklar, 2013 yılı sonunda başlayacak. 28 Kasım 2013’te kapılarını ziyaretçilere açacak ve 4 gün devam edecek olan Sign İstanbul, endüstriyel reklam üreticileri için seçim öncesi hazırlıklarla ilgili karar verdikleri son büyük etkinlik olacak.

Flaar Reports; “Sign İstanbul global bir fuar”

Sign İstanbul, bağımsız raporlar yayınlayan “Flaar Reports” tarafından 2012 yılında; “daha fazla alana kurulmuş”, “daha fazla baskı makinesi markasının sergilendiği” ve “daha fazla ziyaretçinin takip ettiği” global bir fuar olarak ilan edildi. Bu özelliklerini 2013 yılında da güçlendirerek sürdürecek olan Sign İstanbul, tüm ziyaretçilerini 30 ülkeden 430 firmanın teknoloji, ürün ve hizmetleri ile buluşturacak. Avrupa, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Yakın Asya’yı da içine alan bölgede her yıl düzenlenen fuarlar içerisinde en geniş alanda kurulan,  neredeyse dünyada üretilen tüm makine markalarının sergilendiği Sign İstanbul, ağırladığı uluslararası ziyaretçi sayısı ile “global bir marka” olma özelliğini her yıl sürekli pekiştiriyor.

Aytemur; Sign İstanbul 2013, endüstriyel reklamcılar için “karar fuarı” olacak!

İFO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur; “Her seferinde Avrupa, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Yakın Asya’yı da içine alan bölgede en büyük ticari etkinlik olmayı başaran Sign İstanbul’un, 2013 yılında çok daha büyük bir organizasyona imza atması için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bu yıl, fuarın 15.kez gerçekleştiriliyor olması, hem bizleri hem de katılımcılarımızı daha fazla motive ediyor. 2013 fuarının bir başka özelliği ise; sektör açısından Mart 2014 seçimlerinden önceki karar fuarı olma niteliğidir. Türkiye Mart 2014 yerel seçimlerine hazırlanırken, endüstriyel reklam üreticileri de 28 Kasım – 1 Aralık tarihlerindeki; ürün ve makine seçimlerine hazırlanıyor” dedi.

Artık seçim propagandalarının billboard, bayrak ve pankartlarla sınırlı kalmadığı günümüzde; gerek iç mekan, gerek dış mekanda kullanılan LED ekranlar, kayan yazılar, dokunmatik ekranlar, duyuru ve reklam panoları, tanıtım standları, promosyon ürünleri, şehir mobilyaları ve çok daha fazlası tercih ediliyor. Alanındaki 15 yıllık tecrübesi ile Sign İstanbul, tüm bu ürün, hizmet ve teknolojileri büyük bir ticari etkinlik çatısı altında toplayarak, reklam üreticisi ve reklamverene aynı anda, aynı mekanda sunuyor.